Mentolün hayatınızda ki yeri nedir ? Eminim bu sorudaki gibi bir yerde değildir.

Aslında mentolün sizin hayatınızda ki yeri benim için o kadar da merak konusu değil.Maksat bu anlatacaklarımın içinde bir soru olsun ki soru kaldırılmasın.Bugün liseden 2 arkadaşla buluştum.Malum üniversitelerin çoğu bu hafta başlıyor.Herkes dağılmadan bir buluşalım dedik.Buluştuk da Hakan,Semih ve ben oturduk bir lokantaya yemek yiyeceğiz.Herkes ilk 1.5 pide söyledi yedik bitti ben doydum bu ikisi doymadı.Üstüne 1'er tane daha 1 bucuk yediler ve onun üstüne tek tahinli yediler (yuhhları duyar gibiyim) Düşünün o kadar çok yediler ki bunların doymasını beklerken ben 3 bardak çay ve 5 tane sigara içtim.Neyse bitti yemek faslı gittik çay içiyoruz.EEe Bu kadar çok yerlerse sıkıştırır tabi insanı.Benim bu kankilerin tuvaleti geldi.Olay büyük.Hemen bir tuvalet buldular.O da ne ? Tuvalet kağıdı yok.Hemen bakkala koştular bir selpak aldılar.(İşte hikayeye mentol bu noktada giriyor) ve aradan geçen 10-15 dk sonra geldiler yanıma.Gayet mutlulardı ve rahatlamış şekilde.Lakin bir 5-10 saniye sonra bunlarda bir kızarma,değişik değişik şekillenmeler ve anlamlandıramadığım surat ifadeleri yer almaya başladı.Soruyorum "Noluyo lan ? Nolduu ? " 2 sinden de cevap yok.Hareketler,kıpranmalar devam ediyor. Tekrar soruyorum "Lan değişikler nolduu ? Boğuk ve acılı bir sesle Hakan cevap veriyor "Selpak mentollüymüş mk yanıyoruz şu anda off "

Buradan sonrasını hatırlamıyorum çünkü 20 dakika şuursuzca güldüm.Yemin ettirdiler "Tanıdığım kimseden bu olay hakkında bir şey duymak istemiyorum.Yemin et kimseye söyleme" dediler. Nasılsa siz onları,onlar sizi tanımıyor.İsimleri de değiştirdim.Anlatmasam çatlayacaktım.Teşekkürler.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğuma değdi, epey güldüm.

Mentolün hayatımda bir yeri yok ama senin arkadaşlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

0|0
    0|0
    • Dusun yani ben canli canli yasadim bu anı.1oo kisi icinde ayila bayila güld�m :DD

Kızlar Ne Diyor 4

• asdkjhaksjhfkasjfakjskafhahahahhahh öldüm lan burada :DD:D:D:D yazıkyaa :Dalsjalds

0|0
    1|0
  • Gülme komşuna gelir başına diyorum :D

0|0
    0|0
  • hayatımda yeri yok

0|0
    1|0
  • Hayatımda yeri büyük

Olipsdi selpaktı derlen baya bağımlısı oldum anlaşılan şu ki kurtulamıyorum mentölden

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...