Onu geri kazanmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba:) Aynı sınıfta oldukca yakın olduğum bir erkek arkadasım vardı suandada var ama eskisi gibi yakın degiliz benden oldukca hoslandıgını soyledi hatta bana dokundugunda huzur buldugunu bende ondan hoslanıyordum fakat bana acıldıktan sonra aynı sınıfta olmamızın buyuk sorunlar yaratabilecegini dusundum o ustesinden gelebilecegimizden bahsetti fakat dinlemedim ve pismanım bu olay yaklasık bir bucuk iki ay onceydi aramız acıldı o biray suresince hic konusmadık simdi duydumki bir aydır cıktıgı bir sevgilisi varmıs fakat ben umursamayıp bir ay sonra konustum aramızdaki bu soguklugun sacma oldugunu tekrar eskisi gibi olabilecegimizi soyledim gulumsedi zamanla her sey duzelir senin bu huyunu seviyorum kimse yapmazdı dediama ben pismanım ondan cok hoslanıyorum ve geri donmesini istiyorum ne yapmalıyım.lutfen yardım edin

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten katlanabiliyosun bu tür durumlara benim kafa da error verdi.

En başında doğru karar verememişsin zamana bırakıp test etmek istemişsin.

Şimdi de geri döndürmek için çabalamalısın birazcık. Kendi kendine döner mi ki?

Neyin daha çok baskın hissedildiğine hissettirildiğine bağlı

0|0
    0|0
    • söylediklerinizde haklısınız nasıl davranmalıyım peki?

• o zaman sende onu kıskandırmak için uğraşacaksın ama bu takıntıya sebep olur, gerek yok böyle şeylere.

• bu durumda en iyi fikir yakın olup sevgilisinden ayrılmasını saglamak olacak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...