En yakın erkek arkadaş..

ya simdi bir cocuk var bikac ay once benim yakın arkadasımdan hoslanmaya baslamıstı tabi bende onunla iletisime gectim arkadas oldum nasıl sevgili olabiliceklerinde yardım etmeek icin fakat cocuk o kızdan vazgecti hoslanmayı bıraktı sonra ben en yakın kız arkadasımdan hoslanmaya,konusmaya basladı ve bundan dolayı o cocukta benim en yakın arkadasım oldu cogu yere birlikte gittik birbirimize herseyi anlattık yakın lastıkki hala bu sekildeyiz.bisekilde cocuk bu kızdanda vazgecti sevigli olmadan.(kız hala ondan hoslanıyo ama cocuk bilmiyo) iste ben sanırım o cocuktan hoslanmaya basladım ve surekli bana imalı seyler soylemeye basladı senki sevgili olalım dermis gibi ama cok yakın arkadas oldugumuzuda belirterek.bikac gun once cocuk bana benim nefret ettigim kızdan hoslanmaya baslayabilicegini soyledi ama istemiyorum...neyse biliyorumki onddanda eninde sonunda vazgecicek simdi benim sorunum benden hoslanıyomu anlamıyorum surekli imalı konusuyo ama baskalarındanda bahsedio bana baska kızdan ama en yakın erkek arkadasım oldugundanda sevgili olabilicegimizi dusunuyorum sizce benden hoslanıyomu ya da hoslanmıyosa hoslanması icinNE YAPABİLİRİM? tesekkurler simdiden

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• biz ne bilelim biz yaaaaandexxxxx miyiğğhhh

0|0
    0|0
  • KIZlar çok iyi ya boşta bırak mıyor erkekleri :D 23 yaşımdayım 1 kere sosyal eve gitmişliğim yok eyvallah kız .DDDDDDDDDDlar

0|0
    0|0
  • off hep hayel ettiğim erkek özeliklerii

kebab::))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakın arkadşın ve böle düşünüyosun helall ... O kız arkadaşın ne olcak yapma bunu

0|0
    0|0
  • git sor ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...