Kızlar acil yorumlarınızı bekliyorum; benden soğumasının sebebi nedir sizce?

merhaba;

27 yaşındayım.birkaç aydır biriyle flört ediyordum.yüksek lisansta beni görmüş ve çok uğraşarak tanıştı.bende ciddi bir ilişki istiyordum ve artık doğru kişinin karşıma çıktığını düşünmüştüm.ilk zamanlar kafam karışıktı.ne hissettiğimi anlamadığından şikayet edince ben de ilgi göstermeye başladım ve gerçektende ona karşı bişeyler hissetmeye başladım.yüzyüze görüştüğümüzde zamanın nasıl geçtiğini anlamadığını tekrar ne zaman görüşeceğimizi soruyordu.herşey güzel gidiyordu.araya sınavlar girince birsüre görüşemedik.sınavlar bitince rahat rahat görüşmek istediğini,birbirimize zaman ayırmamız gerektiğini planlar yapıcağımızı söyledi.sonunda sınavlar bitti.her seferinde kendi görüşmek istemesine rağmen türlü bahanelerle buluşmaya gelmedi.en sonunda buluşacağımızzaman ne telefonlarıma ne mesajlarıma cevap vermedi.ertesi gün çok bunaldım kusura bakma dedi sadece.daha sonra yapamayacakmıyız diye düşündüm seni üzmek istemiyorum dedi.ama ben çoktan üzülmüştüm tabi.ona değer verdiğimi kaybetmek istemediğimi,görüşüp konuşmamızı söyledim.farklı sebepler var kendimle ilgili tamam herşeyi konuşucaz dedi.ben bu yaptığını kendime yediremeyip görüşmemize gerek yok yaptığın ayıptı dedim.sen bilirsin cevabını verdi ve hiçbir çaba göstermedi.sebepsiz yere benden soğumasının nedeni nedir sizce ?onun gerçekten özel biri olduğunu düşünmüştüm

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ´saçma bir kişiymiş .ne oldu böyle yaptı bilemeyiz..zaten doğru düzgün görüşmemişsiniz..o da fazla önemsememiş zaten seni

0|0
    0|0
    • beni en çok üzen de beni önemsememesi zaten.beni yarı yolda bırakmak istemiyomuş o zaman en başında karşıma çıkmasaydı

Erkekler Ne Diyor 1

• ben doktora öğrencisiyim...benimle ciddi düşünebilir misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• seninle ilgisi yoktur

görüşmediğiniz sırada başkasını bulmuş olabilir

ortada bir şey yokken kendi kendine kurması saçma geldi

önemsememek lazım

0|0
    0|0
  • birçok sebebi olabilir ailevi, maddi, okul, sınavlar, eski sevgili... vs. birbirinizi o kadar iyi tanımamışsınız bir kere. seni ilk görünce etkilenmiş fakat sonra araya zaman girince veya yukarıda bahsettiğim şeylerden herhangi biri, artık eskisi kadar dikkatini çekmemişsindir. Tabi bunlar hep bir varsayım.

0|0
    0|0
  • Pabucun pahali oldugunu gorunce yememis iste. uzerinde dusunme onune bak ve sakin arayip sorupta yuz surmeye kalkma bence.

0|0
    0|0
  • elde edip senin de ilgini anlayınca cepte diye düşünüp soğumuştur belki ya da o sırada birini bulmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...