Bir iz çok önemli olur mu?

selam:) benim sorunum vücudumla ilgili daha doğrusu bir iz. küçükken sıcak su ile bacağımın üst kısmı yanmış. bundan dolayı kabartı şeklinde bir yanık izi var. bu da ben de öz güven eksikliği oluşturuyor. sizce evlendğimde eşimle bundan dolayı bir sorun yaşar mıyım? siz olsanız ne yaparsdınız?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• bir sorun yasayacagını zannetmiyorum sonucta herzaman gorunen biryerinizde ya da yüzünüzde biryerde değil okadar onemli birsey oldugunu zannetmiyorum sonucta eşiniz siz evlendikten sonrada aynı seyler olabilir bu demek değildirki eşiniz sizden soguyacak bir insanı bir butun olarak seversiniz sadece gorselliğie onem verdiğimiz için değil herzaman soylendiği gibi güzellik gelip geçicidir.

1|0
    0|0
    • olumlu cevaplar geldikçe kendimi iyi hissediyorum. ilgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim:)

• olumlu cevaplar geldikçe kendimi iyi hissediyorum ilgilendiğiniz için teşekkür ederim:)

• rica ederim bence içinden gelenleri soyledim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Seni sevecek olan eşin bunu asla dert etmez , yani ne gibi bir sorun yaşayabilirsin ki böyle küçücük birşeyden. insanların ne sorunları var düşünme bile bunu

1|0
    0|0
    • cevaplarınız rahatlatıyor teşekkür ederim

• bacagının yanık olmasıyla seni sevmiyçek ya da evlenmiyçekse bırak hiç evlenmesin

1|0
    0|0
  • izi var diye her gün döverim..

0|1
    0|0
  • ben pek önem vermem ama buna önem veren erkekler var. seven sevdiğini bütün kusurlarıyla kabullenir ya. severse bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • yorumlarınız benim için öenmli teşekkür ederimm

• :) sadece güldüm

0|0
    0|0
  • kalbinde başka erkeğe ait bir iz olmasın her türlü kabul

0|0
    0|0
  • hiç bir önemi olmaz benım ıcın

0|0
    0|0
  • ben ızlı bır ınsanla evelenmek ıstemezdım :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya bi' saçmalama.

0|0
    0|0
  • Seni bu sebepten dolayi uzecek adam ile zaten senin isin olmamali. Seven insan her haloyle sever sevdigini. Takma bence.

0|0
    0|0
    • teşekkürler kendime güvenim,i etkilediği için

• Görüntü hoş durmayacaktır. Estetik olabilirsiniz.

0|0
    3|2
    • zahmetli bir operasyon tabiki bunu düşündüm

• Ya ne önemi var? Umursanacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • la bi' git asgdfjdf deli midir nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...