Toplum tarafından kabul görme hırsı sizi yanıltıyor mu? Siz bu yemi yutuyor musunuz?

Dünyanın, Evrenin, İnsanların, Hayvanların, Bitkilerin, Suyun, Güneşin teaadüfen oluştuğunu düşünenler aydın ve bilgili; bilinçli bir şekilde Allah tarafından yaratıldığını düşünenler yobaz ve gerici.

Sizce bu saçma adlandırmalarla bizi kim yaftalıyor?

Bizi neden dinimizden, inancımızdan alıkoymaya çalışıyorlar?

Biz batının ve üst düzey aydın kesimin yalanlarına kanıp şeytanın yolunu mu seçicez yoksa Rabbimizin hak yolunu mu?

Toplum tarafından kabul görme hevesi sizi yanıltmasın.

Batınında eskiden bilim konularında ne kadar cahil olduğunu ve her konuda bizim elimize baktığı unutmayın.

İsanları kafalarında belirli kalıplara sokup, sadece kendinin doğru düşündüğünü sanan aydın(!) yobazlardan çekinip dinini yaşamaktan utanmak o kadar küçük düşürücü ki..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• isterse tüm dünya beni dışlasın bana sırt çevirsin allah ve resulu sırt çevirmedikçe bişey olmaz beni fazla üzmez allahın sevgisine layık ona güzel bir kul olabilmek en önemli esas avrupada medeniyet diye birşey yok... ama eğer allah sırtını döner beni görmezden gelirse isterse tüm dünya beni sevsin gene birşey olmaz harab olursun...

1|1
    0|0
    • Eyvallah burak .Allah burak ile seni dünyada ve ahirettede cennetin en yüksek tabakalarına taşısın

• cümleten tüm müslümanlar inananlar inşallah cennetle müfafatlandırılırız

Erkekler Ne Diyor 5

• Kemalizm bu konuda çok tahripler yaptı ve bunlara en güzel cevaplar Ayeti kerimelerde saklı

Onlar sağırdırlar kördürler hakikati görmezler kalpleri bozulmuş gibi yüzlerce ayetlerde onları görebilirsiniz.

Boş malayaniyattan bahsedilen böyle bir paylaşım mekanında hoş konu başlığı görmek sevindirdi bizi

2|1
    0|1
    • Boş dünya hayatına o kadar kapılmışlar ki..

• joly kardeş boş olduğum kesin onu tartışmam atatürkün suçunun olup olmadığınıda tartışmam

tartışmam için kemalistler at gözlüğünü atmalılar 1923 öncesiyle 1923 sonrasına bakmalılar

• soran arkadaş haklısın

• Güneş balçıkla sıvanmaz

0_0

1|0
    0|1
    • En sevdiğim sözlerden biri.

• Atatürk olmasa bu ümmet yok olacaktı diyen arkadaşım.atatürk üzüm salkımının sadece bir kuru çubuğu idi. etrafındaki kurmayları sütçü imamları ve binlerce maneviyat önderleri ile binlerce şehit evladını unutmamak lazım.Rabbim bu ümmeti bir fasık ve günahkar insanla bile kurtarır. atatürk sadece Rabbin izniyle alınmış savaşın bir hademesiydi.ilaveten devrimlerle avrupa kanunlarıyla zehirlenen bir sürü gençlik bıraktı atatürk.

• son olarak dindarlığı yüzünden sürgünlere ve darağaçlarına gidenlerin hesabı nasıl verilecek?siroz sadece dünyada verilen bir cezanın ufak parçası olsa gerek

• neden gizli soruyosun ?

0|0
    1|0
    • Neden orda dünya kadar yazı ve yöneltilmiş bir soru varken gizli sormama takılıyorsun?

• Git internetten iltifat toplamaya calis sen boyle konulara o kucucuk beynini harcama

• ciddiye alma yobazı görmek için önce yobaz olmak lazım

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|1
    • Fotoğraf için teşekkürler. Güzeldi.

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesi mutlu etmek imkansız. Sonra Nasreddin Hoca misali eşeği sırtlanmak durumunda kalıyorsun. O yüzden insanların görüşlerine önem vermek gerekir ama kendi doğrularınla yaşayacaksın. Toplumun ne düşündüğü bir yere kadar, biz kendimiz olarak bir bireyiz.

0|0
    2|1
Yükleniyor...