Gerçekten unutmak bu kadar kolay mı?

Dolu dolu 5 yıl geçirdiniz, ardından karşınızdaki ansızın ayrılık kararı aldı. Giderken size biz 5 yıl sonrada evlenemeyiz dedi. O zaman daha çok acı çekeriz ayrılırsak dedi ve ansızın gitti. Onun için ciddi anlamda fedakarlıklar yaptınız, 5 yıl boyunca hayatını kolaylaştırdınız, yanından bir an olsun ayrılmadınız. Gidişinden 1 ay sonra farkettinizki başkalarıyla görüşmeye başladı bile. Gercekten bu kadar kolay, bu kadar çabuk unutabilir mi insan?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdayız seninle sadece benim gitti geri geldi geleceğimizin olmadığını düşünüyor.. seviyorum ama :( kabul ettim ve ona kaderimizde varsa zaten olur zorlamayalım en güzel yıllarımız bidaha geri gelmez diyerek ikna ettim :( ama üzgünüm belli etmiyorum.

0|0
    0|0
    • Terketti ve sonra yine sana mı geldi? Ne kadar zaman sonra geldi?

• bi kaç gün sürdü sadece ayrılamıyoruz çünkü.

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet kiz artik evini duzenini kurmak istemis ve senden de bu yonde hareket gormemisse ki bes yilda biseylerin adini koymaniz lazimdi, baskasiyla gorusebilir. seni hala seviyor olsa bile unutmak icin gelecegine bakabilmek icin bunu yapmaya calisiyordur. Biriyle gorusulunce hemen biseyler unutulmus olmuyor yani

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • belki seni kullandı işi bitincede çekti gitti .

0|0
    0|0
  • 5 yılım geçti ilk sevgilimdi ama onunla gelecek hayallerim hep suya düştü ve bir gece ansızın ayrıldım ondan senin gbi sitem etti ama şuan o benden daha mutlu gidenin sırtına biner yük bunu unutma !

0|0
    0|0
    • Neden suya düştü? Özel değilse söyleyebilirmisin?

• gidicekmişsin gibi yaşamalısın ilişkiyi tıpkı her an ölücekmiş gibi yaşadığımız bu hayattı gbi

• Aynen dediğin gibi oldu, benden herseyi aldı, gideceği yere kadar bana eşlik etti ve gitti.. Bizi hiç tanımayan biri olarak sence bundan sonra ne olur? İçinden geçeni söyle yalnızca..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...