Tek Başıma 5-6 Kişiyi Nasıl Dövebilirim Hangi SPORLA?

1.5 YIL BOX yaptım ama sadece boxla olmaz bu Birkaç şerefsiz var onları dövmem lazım 5-6 kişiyi kesin dövecek bir spor söyleyin bana ltüfen...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bi' spor yok artık bro, 10 yaşındaki çocuk bile emanet taşıyor. Çıkarır vururlar, bok yoluna gidersin..

0|0
    0|0
    • Emaneti savuşturacak teknikleride ögrenecen tabi bu filmlerde görüyorz film dicen ama gerçektede olabilr şeyler yani

• 5-6 kişi çok dostum, kendini savunmak imkansız gibi bişey 2-3 kişi olurlar, birini kafayla indirirsin kalırlar sana 1-2 kişi onlara karşı koyarsında, 5-6 kişi zor

• hadi be

Kızlar Ne Diyor 2

• Film setleri dışıdna olmaz o orda tersninja dedigimiz oaly vardır oda ne kadar adam ok adar kolay dövüş ne kadar az adam akadar zor dövüştür reelde yok öyle şeyler 5 kiş iseni baya bir güzel döverler hatta ırzına biel geçebilirler.. dile koaly 5 adam..

0|1
    0|0
  • Sen de ne seviyorsun dövüşü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kafes dövüşü(mma) gibi birşeyle kilit hareketleri felan halledersin ama Whing chun yapmanı öneririm 1.5 yıl civarı bir sürede ana 3 kişiden fazla kişiyle dövüşmeyi öğretiyorlar ben yapıyordum 2. yılın sonunda öğrendim

0|0
    0|0
    • 2 yıl wing chun 2 yıl MMA nasıl ?

• ben sadece wing chun yaptım 6. yılım oldu veşu anrahat bir şekilde dediğin sayının 2 katını halledebilirim :) ( tabi bu arada kick boks ve fitnes yaptım)

• Zor o işler bende istiyorum ama 4-5 kişiyi dövmek için 4-5 yıllık spor yapmış olman lazım ki bunlar şrfsz diyorsun bıçak sopa felanda kullanbilrler zor yani...

0|0
    0|0
  • Kac yasındasın.

0|0
    0|0
  • dostum tek tek yakala.dov bunun icin kickboxa gerek yok bana bir kavgada 7 kisi daldı oldu.

0|0
    0|0
    • dövdün mü peki

• bende 2-3 yıl yaparım sporu wing chun olur MMA olur artık Aikido olur en işe yarıyacak olanı hangisiyse

• valla dedim gibi okulda ben sakin durdum için bana karışan çok vardı sabrediyordum en sonunda taştı sinirim 2kisiyi aynı anda kovaladım sen düşün eger intikam almak istiyorsan hiç girme bu sporlara tek yakala dov baska vericem oneri yok zaten hayatım kavgalarla geçti sakin durdum için herkes karısıyordu

• bunu sadece aklınla yapabilirsin. Boş yere box la moxla uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...