Arkadaslar spor kilo aldırıyor mu?

arkadaslar spor kilo aldırıyor mu? bazıları git diyor bazıları gitme diyor bir 5 kilo almam gerek ne yapayım sizce

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• spor kilo kontrolü demek. Kilo kontrolüde istediğin kiloya ulaşmak demek kimi için zayıflamak kimi için kilo almak uygun programla ikiside mümkün. Ben sporla zamanında 20 kilo aldım amacım kilo almaktı başardım. Şimdide verem gerekiyor 1 aydır gidiyorum 4 kilo verdim bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşların bakırköy civarlarında mı ikamet ediyor acaba

1|0
    0|1
  • Hemde nasıl

0|0
    0|0
  • kılo alman ıcın yapcagın antrman farklı olcak dıkkat et kadıyo yapma sadece ısınmak ıcın 3 4 dk kosu bandına cık ve yemene dıkkat et ben 1 ayda 4 5kılo arası aldım bodyy ıle sadece tavuk bol tuket yumurta peynır vs

0|0
    0|0
  • Teknik olarak mümkün değil. Yahu kendinden düşün sürekli spor yapıp yeterince beslenmeyen insan kilo mu alır yoksa kilo mu kaybeder? Kilo almak istiyorsan bol bol yemek yiyeceksin. Spor sadece sıkılaştırır.

0|0
    1|0
  • link faydalanabilirsin kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • sporla beraber iyi beslenirsen alırsın ama iyi beslemessen ters teper harcadın enerji ile daha zayıflarsıınn

0|0
    0|0
  • şimdi o birazda sporuna bağlı

0|0
    0|0
  • Alırsın hem formdada olursun.

0|0
    0|0
  • evet aldırır gıtmelısın

0|0
    0|0
  • onlar kas yaparak al demeye çalılşıyor.

0|0
    0|0
  • kilo alabilirsin ve en güzeli aldığın kilo kas olarak eklenir ama ilk önce takip edeceğin program için eğitmenine danış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Spordan çok spor salonlarına danışıyorsun sana karbonhidrat tozu falan getiriyorlar paranı verip alıyorsun illa almak istiyorsan önce diyetisyene git onun tavsiyesiyle spora falan başla bence

0|0
    0|0
  • spora başlayınca iştahın açılacak. daha çok yiyeceksin. protein ağırlıklı yiyip ağırlık çalışması yaparsan kas kütlesi oluşturursun extra. ağırlık çalışıp protein almassan kas kaybı yaşarsın bunu dikkate al.

0|0
    0|0
  • Sporla kilo almaya çalışanı da ilk defa duyuyorum kardeş

1|0
    0|0
  • kas yapmak istiyorsan hem spor yapmalısın hemde kilo almalısın ama zayıflamak istiyorsan sadece spor yapman gerek.

0|0
    0|0
  • tersine veridiriyor

0|0
    0|0
  • Spor kilo değilde yağları kasa çevirir.Kas yaparsın yani.

0|0
    0|0
    • kiloda alabılır yag olarakta alabılır kas olarakta spordakı antrman ve yemesıyle alkalı yagı kasa cevırmek dıye bısey yoktur kas oranını azaltmak veya yag oranını azaltmak vardır

Yükleniyor...