Gece lenslerimi çıkarmaya çok üşeniyorum

Lenslerim gece gündüz takılanlardan olmamasına rağmen geceleri çıkarmaya çok üşeniyorum. bir kaç gece lenslerimle yatınca gözüm kanlanıyo sonra bir gece lenssiz yatıyorum eski haline dönüyo. Acaba ilerde bu sorumsuzluğum yüzünden problem yaşar mıyım?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki olur. kornean incelebilir. lensin yapıldığı madde göz yaşı tarafından yabancı bir cisim olarak görülmez ve lensin gözde kalması elektriksel bir çekimle sağlanır. ancak gece uyurken gözlerin kapalı olduğu için lens oksijen absorbe edemez ve göze tamamen yapışır bu da merceğe zarar verir. hadi şimdi neyse de yaşlılıkta uğraşıp durursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet gözünüz mikrop alabilir neden üşendiğinizi anlamıyorum ama yapmanız gerekiyor sağlığınız için...

0|0
    0|0
  • Yaşarsın..

Elalem sen gözlük takma diye uğraşıp lens çıkarmış, sen geceleri 1 dakikanı ona ayırıp çıkarmaktan üşeniyorsun.. Ne diyim ki.

0|0
    0|0
  • Tümör oluşabilir diye duymuştum bir yerlerden.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • sen lenstemi takıyonn aaa olmaz ama yanii gözlük niyetinemi ?

0|0
    0|0
  • Gece lensle yatılır mı be :/ Aman haa...

0|0
    0|0
  • Yakında nefes almaya da üşenirsin, o potansiyeli görüyroum sende

0|0
    0|0
  • lensli yatma lensli yatmak erken görme kaybına neden olur

0|0
    0|0
  • arkadaş bir kere öyle kanlı gözlerle gelmişti okula ulan benim gibi kan delisi birine böyle şeyler göstermeyin bütün gün gözlerine baktım kız korkmaya başlamıştı benden :DD

0|0
    0|0
  • O incecik şeyi oraya tak çıkar nasıl hep merak etmişimdir gözlük kullan bence tehlikeli bişeydir o bir batarsa filan şahsen kullanmam.

0|0
    0|0
  • Hiç lens takma

0|0
    0|0
  • sakın geceleri çıkarmayı unutma ve üşenme gözüne yapışık kalabilir. sonra ameliyatla çıkarılıyor.

0|0
    0|0
  • Kirpiklerin dökülebilir, göz Sağlığı çok önemlidir dikkat et derim güzellik:)

0|0
    0|0
  • ayda bir kere çıkarıyorum

0|0
    0|0
  • hani güzlüğe dönecektin...not sen diye hatırlıyorum değilsen kusura bakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gözlerinin içine etmek istiyorsan üşenmeye devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kör olduğunuzda da üşenecek misiniz?

0|0
    0|0
  • Gözlük çıkarmaktan farksız neyine bu kadar üşeniyorsan..Kesinlikle zarar görecektir gözlern.

0|0
    0|0
  • Usenme ve tak cikar.

0|0
    0|0
  • lens yatarken cıkarılmalı zıra arkadasımınkı sabah kalktıgında yapısmıstı .

0|0
    0|0
  • hee çıkarma.çıkarma da sabah kör olarak uyan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...