Chelsea - Galatasaray Cl Maçı Tahminleriniz....

İlk maç sizce nasıl sonuçlanır? Galatasaray nasıl bir onbir ile sahada olmalıdır? Mancini sizce Son 16 sınavında başarılı olabilecek mi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Arenada 2-1 yeneriz, deplasmandada 1-1. Yani turu geceriz insAllah.

Chelseanin taraftar sayisi su gunlerde git gide artiyormus, neden aceba?

0|1
    0|1
  • Ödüllü tahmin sorularında 1-1 kaldırmışlar bize ben de onlara inat 2-1 alırız diyorum ilk maçı ki inşallahta Arena'da yeneriz kaç farklı skorla olursa olsun arena'da yenersek iş biter bence.

0|0
    0|0
  • 2 maçı da alırız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sonunda Galatasarayımın gerçek yeri olan Şampiyonlar ligini sordu biri ilk maçı 2-1 alacağımızı düşünüyorum 2. maçta gollü beraberlik gibi görünüyor yani ''Tur Galatasaray'ın'' Ercan ağabeyden tekrar böyle bir coşturma bekliyoruz link

0|0
    0|0
  • Chelseanin kadrosu çok iyi müthiş ama matic'in olmaması büyük sıkıntı galatasaray açısından büyük avantaj ben Arenada maçın berabere biteceğini,İngilterede chelseanin çok çok rahat turlayacagını düşünüyorum. şampiyonlar ligi için galatasarayın kadrosu vasat ötesi bişey. zaten balına gruptan çıktınız.

0|0
    1|1
  • Arena'da 1-1, Stamford Bridge'de 3-1 Chelsea kazanır..

0|1
    1|1
    • Yok be, ben ozaman kucuktum biliyormusun? Babam ile birlikte feneri desteklemistim. Dorgba surekli kendisini yere atiyor diye adama sinir olmustum.

Hey gidi gunler hey, kikikiki.

• Handikaplı 0 girmek lazım ^^

0|0
    0|0
  • galatasaray chelsea ye gol atamaz

0|0
    0|0
  • bİr FENERLİ olarak yeneriz merak etmeyin.

0|1
    0|0
  • Tap sikstiin'de GS sittin sene sikstiin'i geçemez, her iki maçı da Chelsea alır

0|0
    1|1
  • galatasaray yenilir

0|0
    0|0
  • chelsea 6-0 alır

0|0
    1|3
    • tahmin sadece chelseanın kadrosunun daha iyi olduğunu morinhonun manchininden daha iyi bir teknik adam olduğunu vsvs daha bir çok etken saya bilrim en az 6 atarlar diye düşünüyorum öyle çok büyük bir sebebi yok

• İlla ki, diğer etkenleri merak ettim sadece

• Ben tahmin yapmayın ne zaman yeniliriz dersem kazandık.Bali yenilrizi diyim chelse 4-0 alır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...