Bi tek taş yüzükle yapılan hatalar unutuluyormu ?

Üç sene önce hayatımda olan ve en yakın arkadaşımla çıkan onunla yatan şahıs bunu öğrenince biriyle yatmaya çok ihtiyacın vardı madem bana söyleseydin ben parasını verir seni genel eve yollardım deyip ilişkimi bitirdim kızla üç ay birlikte oldular ve bana dönmeyi çok istedi çok yalvardı hiçbir şekilde olmucağını söyledim defalarca geldi konuşmak istedi hiç bir şekilde muhattap olmadım fakat dün kapı zili çaldı ve paket vardı yerde kimse yoktu aldım açtım içinde tektaş saçma sapan bir dünya pişmanlıklarını yazmış ve beni sevdiğini felan ondan iğreniyorm ben görmek istemiyorm bile fakat bunu hala anlamış değil intikam peşinde Değilim ona ne söylemeliyim ki birdaha karşıma bile çıkmasın ?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Tek taşı sat parasını ona gönder bu parayla geneleve gidersin boşa zahmet etmeseydin bana tek taş almaya hayatımda senin gibi şerepsiz birini istemiyorum de.

Bunun üstüne halen devam ederse git savcılığa beni rahatsız ediyor diye suç duyurusunda bulun ne kadar ciddi olduğunu anlasın .

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• o tektaşı ona yutturmalısın

her canı istediğinde birine giden birinden hayır gelmez

köpek bile sahibini bilir

1|0
    0|0
  • yüzügü gerisin geriye gönder ve sunu de..

Sen bu treni coktan kacirdin hadi herkes kendi yoluna..Bir daha bu tür davranislarda bulunursan seni polise sikayet edicegim diyede ekle

0|0
    0|0
  • Ona kayıtsız kalman kadar onu delirtecek bir düşünce daha icat edilmedi :)))

1|0
    0|0
  • Unutulmaz unutulur gibi yapılır..

1|0
    0|1
  • Yüzüğünü doğru adresine postaladım yani yatak arkadaşına size mutluluklar...

1|0
    0|0
  • her insan karakterli olamaz at çöpe gitsin 1 kere yapan bir daha yapar

1|0
    0|0
  • Bizim herhangi bir şey söylememize gerek yok. Şu an başlıkta yer alan soruyu senin yazdığına bile inanamıyorum.

Kendine saygın varsa, doğru olanı yaparsın.

0|0
    0|0
  • yüzüğü ailesine ver

0|0
    0|0
  • kadınlara sormak lazım unutuluyomu unutulmuyo mu diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...