Zengin olmakla olmamak arasındaki farklar yaşınız 17 olarak yorumlayınız?

Kesinlikle ne iş yapıcam gelecekte iş bulurmuyum veya salak salak iş sitelerine başvurup bahçe köpeği gibi beklemezsiniz. Neşeniz her daim iyidir ehliyet alma sınavını bekler güzel bir araba ehliyetinizi alınca sürersiniz. Üniversiteye gider iyi özel olan isterseniz kendi işiniz bile olabilir. Kölelik asla yoktur. Gelir getiren dükkanız bile vardır. Bu hayatta zenginlik veya çocuğu olmak çok güzel bir duygu, ben değilim zengin boşuna yaşadığımı düşünüyorum beceriksiz bir ailem var isyan etmiyorum ama nokta.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zenginsen daha rahat yaşarsın. On yedi yaşındayken araban olur, cebinde kredi kartın ve nakit paran olur. Paran bitince babana telefon açarsın, baban hemen beş yüz lira ateşler sana. Dolabını en marka kıyafetlerle doldurursun, hergün kitap gibi giyinip havanı atarsın. Bu imkanlardan dolayı kız arkadaş problemin olmaz, gözünün üstünde kaşı var diye bebek gibi kıza yol verirsin, nasıl olsa karı kız oluk oluk akıyor. Arkadaşlarının arasında en sevilen olursun ve çevren kalabalıklaşır falan.

Benim böyleydi yani.

0|0
    0|0
    • Sağol ben her zaman severim ben saçma insanlar gibi ben olamadım ama onada bok atım durumu iyi diyenlerden nefret ederim,Objektifimdir ben değilimdir zengin yaşadığım sıkıntıları anlatırım iş bulmadan tut bir sürü saçma sorunlarla uğraşırsın ya da azap çekersin ama ben azap çekerken derim ki acaba farklı biri olarak yaşasaydım bu sorunları çekmeyen insanlarda var diye biilirim o yüzden keyfini bozma en güzeli yaşa gitsin çokta iyi yapmışsın zaten yani herşey boş gücün varsa yaşıycaksın..

• Sanma ki zenginlerin hayatı çok güzel, herkesin kendine göre derdi var kardeşim.

• Kesinlikle katılıyorum aynen,yalnız son olarak seni çekemeyen insanlar varsa dikkat et hiç yüz verme derim onlara kib. grş.

Kızlar Ne Diyor 1

• ya ben hiç bir şey anlamadım bu yazdıklarından. aptal durumuna düşmemek için de gizliden yazıyorum:D

0|0
    0|0
    • Özet olarak hayatta zengin bir ailen yoksa diye soru soruyor hayatın güzelliklerinden mahrum olunuyor demek istiyor zengin ailen yoksa iş konusu olsun 18,inde istediğin gibi araba altına alınması gibi tüm güzel şeylerden mahrum oluyorsun niye ailenin durumu yok zengin değilsin geleceğin garanti altında değil belkide kölelik bekliyor çalışsan ne olucak maaşlı kölelik ona bile girmek için bin torpil velhasıl zengin ailede çocuğu olsan bin tane sıkıntı varsa hayatta hepsinden kalkan gibi korunursun

• bu arada işsiz misin şuan?

• Şu an öyle bir ara vardı kendi işimdi ama oda..

Erkekler Ne Diyor 1

• İlk arabamı 16 yasımda aldım. (hemen de inandınız di mi? ne alcam çalısıyom mu sanki ailem aldı) Okulda çok faydası oldu çevre konusunda. Sonra ben ergenliğin verdiği gazla kaza yaptım kol mol kırıldı dötümün üstüne oturdum.

0|0
    0|0
    • Olsun arkdaşım bir araba kazasıyla düşünme daha dikkatli sürersin zaten kaza herkesin başına gelebilir o konuda çok kafanı takma genel olarak bir bütün olarak sordum zaten arabada ayrı bir unsurdu tabi.

• He o zaman ben sana söyle söyleyim yıllarca okuyacan çalışacan bir ünvan sahibi olacan sonra lise mezunu patronun yanında çalışmaya başlıcan

• Yani benim için öyle bir durum yok ama bir bütün olarak bakınca elbetteki çok fark var ne kadar yapsanda maaşlı yerinde sayan bir insan olunuyor bırak onu üç kuruş kıçı kırık işlere bile bahsettiğim girmek için bin tane torpille uğraşılıyor zaten ben güzel birşey dedim zenginlik dikkat edersen yani.

Yükleniyor...