Karşımdakinin kalp atışını duyuyorum.

öncelikle şunları söyleyim öfke ve adrenalin sorunu olan daha önce tedavi görmeye çalışmış dövüşçü ve müzisyen biriyim.

sizi samimi bulduğum için ve konuda hiçbir fikrim olmadığı için sorma gereksinimi duydum. karşımdaki insanla konuşurken onun kalp atışını duyuyorum. bunu arkadaşlarımla deney şeklinde de yaptık kronometre'yi açıp duyduğum atışları saydım daha sonra tansiyon aletiyle kalp atışlarını ölçtük sonuçlar birbirine çok yakındı. şunu da belirtmek istiyorum ben bilimsellik yandaşı bir deist'im. ve bu sorunlar 2 ay önce başladı 8 yıldır mma dövüşü yapmama rağmen 2 ay önce reflekslerim çok iyi bir yol kat etti, ilk frekansları yakalama oranım yükseldi ve daha sonraları kalp atışlarını mute bass tonlarında duymaya başladım ve bazen çok rahatsız edebiliyor.

not: bunu paranormal veya doğaüstü bir beceri olarak nitelendirmiyorum tamamiyle bilimsel bir yanı olduğuna inanıyorum mesela adrenalinden dolayı olabilir. ve doktora görünmeyi düşünüyorum.

sizce ne yapmaliyim ?

inanmayanlar lütfen beni uğraştırmayında karşıtlığınızı içinizde yaşayın bu bir sorundur ve bundan çekiniyorum.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende kendi kalp atış larımı duyuyom :D

0|0
    0|0
    • ben kendi kalp atışlarımı duymuyorum ama kendi kalbime de dokunuyorum ritimler tamamiyle farklı ve daha boğuk kulaktan geliyor duyumlananlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...