Bayanlar İçin Erkeğin Görünüşü Ne Kadar Önemlidir?

Hep tartışılan bir konudur, iç güzellik mi dış güzellik mi diye. Ancak bu genelde erkeklerin bayanlara bakışı için sorulur.

Peki bayanlar erkeklere nasıl bakıyorlar? Bayanların erkeklere göre daha duygusal olduğu biliniyor ancak erkeğin fiziksel özelliklerine ne derece önem verirsiniz?

Mesela, göz rengi, düzgün fizikli olması, uzun boylu olması olumlu yönde etkileyebilir ama kilolu olması, kısa boylu olması veya başka özellikler ne derece olumsuz etkiler?

Erkekleri birebir tanıyıp kişiliğini öğrenmeye mi çalışırsınız yoksa fiziken hoşlanmadıysanız o kişiye kapılarınızı kapatır mısınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben sahsen dusunceye onem veririm sevgilimle fikirlerimiz ,konusmalarimiz uymiycaksa dunya yakisiklisi olsa ne farkeder.Bazilari da dis gorunuse onem verir acikcasi kisiden kisiye degisir.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Dış görünüş en çok etkileyen şeydir aslında, ama birinin gerçekten karakterini seversen tipine önem vermez

0|1
    0|0
  • benim için önemli ya... ama tabi kişiliği de önemli kişiliğini sevmişsem tipine o kdrda önem vermeyebilirm

0|0
    0|0
  • Önemsiz desekte önemlidir yani ilk etkileşim çoğunlukla dış görünüşle olur sonra davranışlarla devamı gelir :D

0|0
    0|0
  • fiziken hoşlanma olmazsa eger öpmek sarılmak bile işkence gelir giziksel uyum önemli bizzat yaşadığım için neyazikki durum böyle :(

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklı olmasada olur ama adam gibi adam olsun :) zaten insan sevdiğinden güzel görmez mi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• vermiyorum diyen adam değildir paralı askerdir otobüstür trendr :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...