Bir erkek neden sevgililer gününde teklif eder ki?

konuşuyorduk 1 bucuk aydır şimdi sevgliler gününde bir ad koyduk buna ama neden sevgililer günü zaten ediceğini bekliyordum bir kaç gün sonra ama ogün beklemiyordum unutmamak içinmi yıl dönünümüzü yoksa ediceği gün cok yakın olduğu için üst üste 2 hediye masrafından kurtulmak içinmii sizce :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam evlenir o seninle.Evliliği de 14 şubata denk getirir oh mis :D

0|0
    0|0
    • abi yapmayın ya üzülüyorum :)))

• ya bide kendi dedi unutmam hem diye gülerek tam odun :D

• E kötü birşey dememiş ki ama:D Erkeklerin hafızası kötüdür bilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• hem ikiside hemde romantikliği daha çok olur diye düşünüyorum.yani arkadaşlarına ''erkek arkadaşım bana sevgililer günüde teklif etti'' dersen daha romantik ve daha çok kıskandırmış olmaz mısın onları :) hadi yine iyisin :)

0|0
    0|0
    • ya evet ama ne bilim o maddiyat sorrusuda aklımı kurcalamıyor değil hani :)

• sen nekadar olumlu bir insansın yaa :)) aynen birde kaç gündür birşeyler ima ediyordu zateen demekki bugünü bekliyormuşş eşekk ya :D

• Zamanında ben de aynı şeyi yapmıştım üstüne doğum günü de 14 şubattı :)) ben hatırlanması gereken gün sayısından yapmıştım hediyeden değil pek

0|0
    0|0
  • masraftan dolayı yapmış çakalll

0|0
    1|0
    • tahmin etmiştim varya sanki birkaç gün sonra etse nolucak ikisini bir gene kutlardık bir gün felan arada olunca ayrı kutlamak saçma olurdu soğuttu yani :D :D

• getiriceeem sen merak etmee o kendini çakal sanıyor ama bunun bedelini ödeticeem ona :D

• sana güveniyoruz ! hadeeee ğhoçummm haydennn yapabilirsin =))

• Tarihi aklinda tutsun diyedir bence illa aklina gelir.

0|0
    0|0
  • bir anlamı olsun diye ..

0|0
    0|0
  • Lan kiz doverim seni haaaa ne alaka hediyeden yirtmak falan erkekler biraz sig dusunir buyuk ihtimal senin hosuna gidecegini sanmistir kutuk iste zaaaa .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Özel bir günde anlamlı olacağını düşünmüş bence.

Her şeyide maddiyata bağlamayın.

0|0
    0|1
  • unutulmamasi için :D

0|0
    0|0
  • ayy ne fesat düşünüyosunuz ya. anlamlı olsun diye sevgililer gününe denk getirmiş işte çocuk. hemen altında bir şey arayacaksınız illa. valla acıyorum sevgililerinize.

0|0
    0|0
Yükleniyor...