Kim şampiyon olacak?

14 hafta kaldı ve galatasaray ile fenerbahçe arasında 4 puan var mantiken 14 hafta 4 puanı kapatmaya yeter ama bende bir galatasaraylı olarak doğruyu söyliyim bu sene pek iş çıkaracak gibi görünmüyor 1. yarıda pek iyi değildi sizce bu sene fenerbahçe arayı korur mu yok sa galatasaray farkı kapatıp şampiyon olur mu

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• dostum öncelikle şu şampiyonluk yarışının içinde beşiktaşta var bunu es geçmeyin 3 puanlı sistemde liderle arasında 5 puan var sadece -ki lider dediğimiz takım fb klasik ersun yanal takımı ligin 2. yarısı birden dibe batıyorlar ilk 3 e girerlerse ne mutlu onlara soruna gelince 3 takım arasında ben şampiyonun Galatasaray olacağını düşünüyorum 6 maçtır gol yemeyen bir takım var -ki en son oynanan kupa maçında antalyasporun as oyuncularına karşı mancini yaş ortalaması bir lise takımı kadar olan bir takımlar sahaya çıkmasına karşın gol yemedi sistemini oturttu anlaşılan mancini Galatasaray iyi oynuyor bjk de öyle fb kötü oynuyor ama ben bjknin puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum ve şampiyonun Galatasaray olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • beşiktaşın kadro yapısından dolayı bu sene hedefi bence şampiyonluk değil üst sıralamalarda kalmak gs ve fb aynı anda puan kaybına uğrarsa bjk şampiyonluk yarışına girer bence

• bjknin kadro yapısı konusuna alternatifleri az olan bir kadro yapısına sahipler o yüzden şampiyonluk şansı var ama Galatasaray ve fbye göre az

• zaten gs ve fb bjknin onunda olduğu için kadro yapısı şuan yetersiz dediğim gibi eğer gs ve fb aynı anda puan kayberdese şampiyonluk yarışına tam anlamıyla girer

Kızlar Ne Diyor 4

• Arena'da Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı ezip liderlik koltuğuna oturacağımıza ve sezon sonunda 4.yıldızı takacağımıza acayip inanıyorum ve başaracağız da HAYDİ BASTIR GALATASARAY!

0|1
    0|0
  • Bence Sabri Sarioglu yine kaldiracak kupayi bu sene. Eee ne demisler? Futboldan anliyorsan, galayasaraylisindir mutlaka.

0|0
    0|0
  • galatasarayımız

0|0
    0|0
  • GS'liyim ama fener olacak bence malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence şampiyonluğu fenerin değil GS nin performansı belirleyecek.Fenerbahçenin bu yarıda puan kaybının artacağını düşünüyorum önemli olan GS nin bunları değerlendirip değerlendiremeyeceği eğer GS geçtiğimiz 2 hafta gibi oynarsa bence şampiyon olur ama ondan öncekiler gibi oynarsa şampiyonluk çok zor.

0|0
    0|0
  • 28. Haftada liderlik koltuğuna oturup sezon sonu 4. yıldızı takacağız

0|0
    0|0
  • galatasaray yeni oturan bir takım kadroyu güçlendirdiler.bide değişik oyuncular geldi.şampiyonlar liginde ayrı sistem ligde ayrı sistem olcak.alternatifler olacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray olur. Cunku fener Şampiyonlar ligine gidemedigi icin gs yi ikinci degilde birinci olarak gondercekler. Iddialar digiturkler vs ler ciktigindan bu yana yani futbol spor degilde kumar oldugundan bu yana bu boyledir

0|0
    0|0
    • bencede artık öyle bir de eğer bu sene fenerbahçe şampiyon olursa seneye tam bir şampiyonluk savaşı olacak belki de bu yüzden fb yi şampiyon yaparlar ama gs bırakmak istemiyor 4. yıldız var çnkü sonunda

• günde 10 kere cevaplıyorum bu soruyu FENERBAHÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞK OLCAK

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ tabiki

0|0
    0|0
  • fenerbahcem

0|0
    0|0
Yükleniyor...