Heyecanlandığında heyecanını nasıl bastırırsın ?

***Heyecanlandığında heyecanını nasıl bastırırsın ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yapamam dilim tutulur hicbisey yapamam sanki o an herseyi unuturum :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Heyecanlanma onların da senden bir farkı yok içinden geldiği gibi davran kasma diye kendimi yatıştırmaya çalışırım ama naparsam yapıyım dizlerimin titremesini engelleyemiyorum böyle zamanlarda :)

0|1
    1|0
  • Belli etmem zaten. Nasıl yaptığım konusunda fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Çok heyecanlı biriyim. En ufak şeye heyecanlanıyorum. Ellerim titriyor, kalbimin sesini kulaklarımda duyuyorum, en kötüsü de yüzüm bembeyaz oluyor.

Bastırmanın yollarını bilmiyorum. Sadece zamanın geçmesini bekliyorum. Zamanla yok oluyor heyecanım.

0|1
    1|0
  • Aşırı saçmalarım.

0|1
    1|0
  • Bunu pek beceremem.

0|1
    1|0
  • İçimden konuşarak.

0|1
    1|0
  • dizlerim titrer benim de

0|1
    1|0
  • Derin nefes alırım. Bir de dünyanın sonu değil diye düşünüyorum. Üzerine giderim.

0|1
    1|0
  • Nefes alışverişlerimi kontrol ederim. Doğru nefes alışverişinde kalp ritmleri normale döner ve heyecan bastırılmış olur. Doğru nefes alışverişi de nefesi burundan alıp ağızdan vererek olur.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimirma lan ne şimarıyon hemen eşek kadar adam oldun bir yaşının adamı ol terbiyesiz cahil herif diyom kendime sonra tribe giriyom bir anda sessiz oluyom.

0|1
    0|0
  • Derin bir nefes alır ve 2-3 sn ye nefesi içimde tutup yavaş yavaş veririm bu gerçekten işe yarıyor denedim test ettim ve onaylandım...

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır heyecanlanmıyorum.

Unuttum açıkçası.

0|1
    0|0
  • al abi bir snikırs ye

0|1
    1|0
  • içimden 10 a kadar sayıyıyorum işe yarıyor

0|1
    0|0
  • Hareket ederim :))

0|1
    0|0
  • Tuvalete giderim.

0|1
    1|0
  • Heyecanlandığım şeyin üzerine giderim.

0|1
    1|0
  • Kolay kolay bastıramam. Derin nefes alırım, aklıma başka şeyler getirmeye çalışırm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...