Neden hala bu kadar zorluyorsunuz?

Genel olarak farkettim Hem bayan hem erkek arkadaşlar sevdikleri kiinin envayi çeşit çok saçma ve garip tavırlarının ileriye dönük çıkacak büyük sıkıntıların farkında. Peki neden hala zorluyorsunuz. Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler. Bir çok şey apaçık ortada tahminimce de geriye dönüp baktığınızda. Allahım ben ne hata yaptım diyeceksiniz. Ya sızlanmayı bırakın ya sevmeyi haksızmıyım?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• sevmeyi bilmeyenler sızlanmaktan ne anlar bir kerem.onlar ağladıkça ağızlarına alacakları emziğin hayalini kuradursun; atı alanın üsküdar ı geçtğini ancak attan çifte yiyince anlayacaklar.

kırk takla merasimi her iki cins içinde geçerli.kemik yaşlarının hızla tırmandığı ama zeka seviyelerinin ego açısından uçkur hizasında kaldığı bir gençlikten başka bişiyler beklemek , şamda palamut bulabilmek gibi.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bana bu soruya verilen hiç bir açıklama mantıklı gelmiyor. En yakın arkadaşım dolayısıyla canlı tanık oldum bu olaya. Artık ona kızmayayım diye her işi kılıfına uydurmaya yanlış anlamışım diyerek yalan söylemeye başladı. Hem beni hem kendini kandırmaya çalışıyo. Bunun adı sevgi falan değil.

1|1
    0|0
  • en haklılardan (y)

0|1
    0|0
  • haklısın :))

0|1
    0|0
  • Vay be ne güzel yazmışsın

0|1
    0|0
  • Haklısın, ama yaşamadığın duygu hakkında yorum yapma.

Yaşamadın diyorum çünkü yaşasaydın kolay kolay konuşmazdın, sormazdın bu soruyu.

1|0
    0|0
    • nerden biliyorsun yaşamadığımı bu günlere elimiz cebimizdemi geldik sanıyorsun. Kılıf arama güçsüzlüğüne bence

• Zorlamak, ne zamandan beri güçsüzlük olmuş.

Valla durum onu gösteriyor.

• seviyormuşsa demek ki. gerçekten seven bir insanın içinde bir şeylerin düzeleceğine dair hep bir umudu vardır eğer yapılacak hiç bir şey kalmamışsa o ayrı bir durum.

0|0
    0|0
    • Sizce sevmek kalbin her isteğine acizce boyun eğmekmi?

• bende ondanbahsediyorum ya tabki hemen pes etmicen savaçcan. ee baktın adam iflah olmuyor o zaman güle güle demeyide bilcen

• evet ne yazık ki bazıları böyle insanlarla ömür geçirebiliyor

• Çok haklısın gülü seven dikenine katlanır

0|0
    0|0
  • Vazgeçmeyi bilmek lazım bazen.

Sağ olsun bir çakma psikolog arkadaşım bana öğretti bunu :) selam ederim ona buradan.

0|1
    0|0
    • Allah başınızdan eksik etmesin onları :D

• hee beyle azına azına vurcak saçını başını yolcak haşemat edecek o zaman anlıcan hayatın sırrını

• haksızlık ediyorsun bana :(

• Bazen tanımadan sevebiliyoruz, sonra tanıyoruz ve iş işten geçmiş oluyor.

Burada karşımızdaki kişinin de suçu var kendini gizliyor.

İnsanları kolayca tanıyamamak ve alelacele aşk meşk yoluna koyulmaz bu sonucu doğuruyor.

0|0
    0|0
    • dediklerinde hklısın*ayined ebunlar bahane değil. Bu hayat size mutlu olun diye verildi 5 para etmez insanlara harcayın diye değil neden anlamıyorsunuz?

• bende bundan bahsediyorum sağol

• ben sağol :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanın basireti bağlanıyor heralde.. problemleri gördükleri halde bitiremiyorlar ilişkiyi..

"ya başına gelecek var ya gözüne girecek var" misali kaderine doğru sürükleniyor herkes.. akıntının yönünü değiştiremiyor..

0|1
    0|0
    • kürekler bizim elimizde dostum. Ama güzel yaşmışsın teşekkürler.

• İnsanlar şu zamanda ne istediklerini bilmiyorlar abi onu bariz bir şekilde görüyorum

Abi yoksa ne okyanuslar ne dalgalar kasırgalara tutulduk da dümenimizi kırmadık

Ama şunu gördüm bir gemiyi batıran içindeki tayfadır abi

Hem bize para lazım dimi abi:)

0|1
    0|0
    • fukaralığın gözü kör olsun kardeşim :D :D

• Kör olsun abi :) yok konu ile alakalı birde değer bilen yok Ankara biletini iptal etmiştim :)

• Sonuc itibari ile hayat umut dunyasi bir umut varmi diyorlar cunku gercekten deger verdikleri icin karsisindakine

0|0
    0|0
    • boş umut aptallarda olur derim bende. Madem düzelceğini düşünüyorlar o zaman çaba sarfetsinler baktın olmuyor vazgeçsinler. KEndini ceviz kabuğuna hapsetmek niye. Hayat kısa hatırlatırım

• oda sorun değil aslında ama bile bile lades dediys ebir insan kendi sorumluluğunun yükünü üzerine almalı değilmi

• almali tabi ama insan dogasi geregi sucu karsisina atar söyle olduda böle olduda sunu yaptida kendini temize cikarticak ve . rahat bir sekilde yeni iliskilere yelken acicak :)

• yok be abim ne sızlanması :D

işime gücüme bakıyorum ben :D hatuna ayırcagın vakit = zarar para kaybı.

değerimi bilseler o da tmam ama yok :D

0|0
    0|0
  • o değilde niye perşembenin gelişi çarşambadan belli oluyomuş onu ben anlamadım niye salının gelişisi pazartesinden değil onlar üvey evlatmı

0|0
    0|0
  • Öyle kolay bırakılmıyor işte, sızlanma kısmına gelince onda haklısın .

0|0
    0|0
  • Malesef alışkanlıklar..

0|0
    0|0
    • alışkanlıklar yük yapıyorsa kurtulmak gerek haksızmıyım

• istemek yeterli zaten sonrasında bir adım atmış oluyorsun..

Yükleniyor...