En güzel gününüz kiminleydi

Yaşadığım en güzel, en mutlu günümdü derken yanınızda kim vardı ?

Güncellemeler:
Necati şaşmaz bile dendi ama sevgilim cevabı çıkmadı. Bazı ilişkilerimize daha özenli yaklaşmamız gerekiyo demek ki özellikle erkekler :)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• dedemle denizin ortasında balık avladıgımız o günler .. ne maceralar yaşadık dalgalar yüzünden az kala tepetaklak oluyoduk ehehe koca geminin altında kalıyoduk neler neler ahdfg

0|1
    0|0
    • bi keresnde hiç unuttum mürekkep balığı avlıyoruz otlaya geldi tam çektim dedem bana dur dikkatlı ol dedi ama neye yarar bütün mürekkebini suratıma fırkırtı :(( sbd dedem de tuttu kafamı suya soktu hemen yuzunu ovustur kurursa çıkmaz diye en güzel maceralar denizde yaşanır :P

• :D Torun sevgisini yaşamak güzel :)

• Birçok güzel günüm olduğundan mı yoksa hiç olmadığından mıdır bilemedim ama aklıma bir şey gelmedi.

0|1
    0|0
  • Ailemleydim. Çok özeldi, çok mutluyduk ve çok güzeldi.:) Hala öyle

0|1
    0|0
  • Genellikle ailem.

0|1
    0|0
  • annemle ve arkadaşımla :D

0|1
    0|0
  • en mutlu günüm bugündü dünyalar iyisi bir insanla^^

0|1
    0|0
  • Biraz klasik olacak ama ailem vardı.

Doğruya doğru.

0|1
    0|0
  • Benim için ''en'' diye bir kavram olamaz, sevdiklerimle geçer günlerim zaten.

0|0
    1|2
  • Ailemle :)

0|1
    0|0
  • annem,babam ve kardeşlerim vardı

0|2
    0|0
  • Annem vardı :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En güzel günümü bilmem de en kötü günümde hep anam vardı yanımda. (anadolunun bağrından kopamamış canım anam benim)

0|1
    0|0
  • Hic unutmam o günü. Hatta hayatim boyunca bir cok kez oldu. Üç kişiydik. Ben keyfim ve kahyası

0|1
    0|0
  • Üniversitede 4 arkadaşla... Ne sohbetler ne eğlence vardı o gün

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarım...

0|1
    0|0
  • ismail öz,necati şaşmaz ve hakan boyav geldi yemek yedik sohbet ettik iyidi

0|1
    0|0
Yükleniyor...