Kendinizi umutsuz ve kararsız hissettiğinizde ne yaparsınız?

Selam arkadslarım;

Kendınızı umutsuz güçsüz ve kararsız hıssettıgınızde ne yaparsınız moralınızı yerıne getirmek ıcın? Ben bazen kendımı oyle hıssedıyorum.. Sız kendınızı nasıl tesellı edersınız? Veya o anlık sıkıntıyı nasıl unutursunuz?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor o durumdan kurtulmak bazen hiç bir şey çare olmuyor genelde başka bişeylerle meşgul oluyosun unutmak için ama geçici aklına geldiğinde tekrar mutsuz oluyosun niye kabul etmedin teklifimi yaa ben kötü biri değilim hoşlandım sadece çok güzelmişsin etrafımda hep güzellikler olsun istiyorum" güzel gören güzel düşünür güzel düşünen hayatından lezzet alır"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• hobilerin varsa onlara sarıl. ben genellikle gitar çalarım. o vakit tüm düşüncelerimden arınır yeniden enerji dolarım. ardından sorunun çözümü için kesin kararımı veririm. ve hiç bir şey olmamış gibi yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • Meditasyon ve nefes teknikleri uyguladığım için,

dediğin gibi hissetmiyorum.

Sana da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Osururum 15 saniye sonra cama koşar temiz hava çekerim sonra hayatın kıymetini bikere daha anlar şükrederim

0|0
    0|0
  • Takarım kulaklıkları, bırakırım cüzdanı eve.

Yüreye bildiğim kadar uzağa gider oradan geri dönerim.

Kızgınlığım veya moralim öyle düzelir.

0|0
    0|0
  • çıkarım gece yarısı çatıya bakarım yine bugun hangi yıldıza hüzünleneyim diye eğer hüznüm dinerse bu saydıkların yani dinerse diye yani eğer ki oda olmadı ağlarım herhalde :D :D ama ne ağlarım yine aynı yerde :D

0|0
    0|0
  • Ne yapıyosam en iyisini yapıyorumdur diye düşünüyorum, güvenimi hatırlıyorum. Hiç değilse hayatımı istediğim gibi yaşıyorum diyorum. Sonra bir sıgara sarıyorum.

0|0
    0|0
  • sessizce bir köşeye çekilir müziği açar geçmesini beklerim son 23 sene olduğu gibi melankoli ruh halim

0|0
    0|0
  • herşey yolundaymış gibi düşünürüm sonra bu düşünceme inanır güler yoluma devam ederim :>)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insana anlatırım derdimi :)

Sıkıntımı hüznümü onla paylaşırım:)

Ama böyle hissetme sen ... :)

0|0
    0|0
  • muzık eslıgınde resım çizerım

ve sessızlıkte şiir yazıp seslendırırım

0|0
    0|0
  • Umutsuzluğa kapıldığım belirli konular dışında çok az oluyor.

Anlık sıkınıtılarımı mekan değişikliği yaparak gidermeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • bir sigara yakar, dumanını umutların ve kararsızlıkların üzerine savururum

0|0
    0|0
  • alkollü bir ortamda bulunarak.. sıkıntıyı derdi unutmaya calısırım

0|0
    0|0
  • Şu an benimde moralim berabt ne yapsam geçer bilmiyorum komedi filmi iyi olabilirdi belki

0|0
    0|0
  • çıkar yol düşünürüm veya babamla konusurum

0|0
    0|0
  • kendimle yuzlesirim

1|0
    0|0
  • hiç bişey yapmamak en ıyısı . yanlış kararlar verebılırsın.

0|0
    0|0
  • Uyurum ben cevap çok kısaymışş

0|0
    0|0
  • içerim...:)

0|0
    0|0
  • ben hep öyle hissediyorum ve hiç birşey yapamıyorum anca kendimi yiyorum

0|0
    0|0
  • senin fotoğrafına bakıyorum :)

0|0
    0|0
  • Kendimi kesiyorum hayır olsun diye mahalleye dağıtıyorum.

0|0
    0|0
  • Film izlerim ya da sokak sokak gezerim

0|0
    0|0
  • odama kapanırım açarım bir hint aşk filmi keyfim yerine gelir

0|0
    0|0
  • içerim, sarhoş olana kadar, sabaha kadar gitmedik bar bırakmam, sonra boş boş yürürüm sabaha karşı bom boş sokaklarda... anlık olarak unuturum belki ama sonra ayıldığımda pişmanlığım iki katına çıkar bir sürü de para harcamış olurum:((((

0|0
    0|0
  • Psikoterpai seanslarında uygulanan güvenli bölge oluşturma tekniği var.Olumsuz durumlarda gözlerimi kapatıp zihnimde bana ait olan ve tamamen güvenilir olan o bölgeye atarım kendimi.Sonrasında kafam dağılmadan çok kararlı bir şekilde olumsuz duruma yönelirim.

0|0
    0|0
  • S*ktir et benden önemli değil derim :D

0|0
    0|0
  • pozitif bakarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link açar oynarım

1|0
    0|0
  • kararsız olduğum bir konu varsa kafamda analizini yapar seçenekleri gözden geçiririm. sonra bir süre bu konuyu düşünmemek için bir şeylerle oyalanırım. ardından kararımı vermiş olurum.

0|1
    0|0
  • güçsüzlüklerden güç bulmuş kişilerin resimleriyle dolu duvarım o resimlere bakarım bol bol , güçsüzlükten eser kalmaz**^

0|0
    0|0
  • film izlerim dram hariç

0|0
    0|0
  • Kendimi teselli ediyorum, halen güzel olan şeyleri tekrarlıyorum ama artık bu yetmemeye başladı. Umutsuzluğun pençesindeyim.

0|0
    0|0
  • ravel in bolerosu iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • Çıkar dışarı, boş boş yürürüm..

1|0
    0|0
  • Ağlarım djkghdf.

0|0
    0|0
Yükleniyor...