Arkadaşlarının dolduruşuna gelen erkek adam mıdır?

sizce erkek arkadaslarının laflarıyla hareket eden erkekten adam olurmu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• olur

0|0
    0|0
    • abi boşver o kızı bırak zaten seni haketmiyodu falan dese. buna inanırmısın ?

• bi arkadasım var mesela. kız bayağ güzel ama aşırı salak. çizgi film karakterli kalemler alıyo, adriana lima resimleri paylasıyo. benım kadar guzel falan yazıyo resımlerın altına. muhabet sıfır.çocuk gibi pamuk seker balon falan istio sürekli. bu kızın neresi cazip gelıyor anlamadım

• erkekler kızlara egemen olmak istiyo işte.çocuk gibi seviyolar .tatlı geliyo olabilir :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendi kararını veremeyen,başkalarının gazıyla hareket eden erkek,erkek bile olamaz.Kaldı ki adam olacak.

0|0
    0|0
  • sıkıntı büyük.şöyle de bir gerçek var,grup olarak gezen,karar aşamasında arkadaş taktiği alan kızlar oluyor.

0|0
    0|0
    • kendinden emin olan insan bence kendi düşüncesine sadık kalıp ona göre hareket etmeli. bence öyle

• Eğer arkadasları konusmalarında haklı ise yaptığı kabul edilebilir

Ama doğru yanlış her laflarına uyiyorsa sıkıntı

0_0

0|0
    0|0
  • ya bunu böyle görmemek lazım kişilikle alakalı adamlıkla değil onu bu konuda düzeltmek sana kalıyor

0|0
    0|0
    • okadar söylemeye rağmen düzelmemişse. bide bunu yapan kişi hayatında hiç bişi yasamamıs hiç bir zorluık cekmemıs bırısı. ilk kavgayı benle yapıyor. daha sonra ben hayatımda zorluk istemıyorum diyip çekip gidior

• ilk başlarda çok yalvarıyodu sensiz yapamam sen ne desen kabulüm. sen benım hayatımda olcaksın hep vs. cunku bir çok seyi benle yasadı. gezmek , alısveriş vs. çünkü ilk sevgılısydım.kızlarla pek muhabete girmeyi sevmıyodu.ilk muhabeti uyustugu kız ben olunca çıktık işte deli divane oluyodu. sonra gözü açıldı heralde terketti beni

• dediğin gibi gözü açıldı ve uçtu gitti bende pek takma derim havanı bas çık git beni istemeyeni ben hiç istemem de en acı koyan şey bu olur emin ol

• Ona adam olmamak değilde karakterinde zaafiyet var diyelim. Daha karakteri oturmamış heyecanlı bir tarzı var sanırım

0|0
    0|0
    • üniversite hayatında yeni ergenliğe giren tiplerden

• çocugu büyütücem derken sonunda ben üzüldüm hiç yediremiyorum :D

• Zaman kaybı. Erkekler acı çekerek sıkıntı çekerek olgunlaşır. Aşkla sevgiyle ilgiyle değil. Aksine daha da şımarırlar. Yazık olmuş sana :)

• adam dır belki ama karaktersiz olabilir mutlaka. hoşlanmam öylesi insanlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senden kadın oluyor da, ondan adam mı olmasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...