Kapat

Sevgililer günümü bile kutlamadı

Bugün on dört gün oldu arayıp sormadı en son attığı mesaj " sen ilerde. De böyle olursan - yani annem gibi benimle ilgilenirsen- yaşadık ." dedi ve o günden bu yana mesaj atmadi, aramadı dün sevgililer günümu de kutlamadi ben arar,sorardim hep bu sefer ben de inat ettim. Aşık değildi de zaten hiç mi hoşlanmamis ki benden sevmemis beni erkeklerin böyle yapmalarının altında yatan sebep ne ? Siz olsaydıniz arar miydiniz.

Güncellemeler:
Bugün yine de iyi niyetimden dolayı tabi sevdanın da etkisi ile başına birşey mi geldi ki diye aradim sadece yoğunmus sinava çalışıyormus. Anneannesi hasta imis yeğenini sünnet ettirmisler ne komik bahaneler değil mi hiç birşey demedim sadece arada sağım diye mesaj at dedim o da sen de dedi.kapatırken de on beş gün sonra görüşürüz dedim , o da sürekli yüzüme vuracaksin değil mi dedi ben de evet seksen yaşımda yine vuracagim dedim - bunu demem de ki sebep ileriye dönük ne düşünur,iyi bakalım dedi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence öyle yapmaması gerekir bizde hiç buluşamıyoruz bazı nedenlerden dolayı telefonda mesajlaşamıyoz ama telefonda konuşuyoruz 1 gün önce verdim hediyesini 14 Şubat buluşamayacaktık tesadüf oldu buluşamıyorduk o güne kısmet oldu ama sana onun hediye vermesi degil zaten birbirinizi sevdikten sonra hergün 14 Şubat bir arayıp güzel kutlayıp bir güzel söz diyebilirdi belki de hediye felan veremediginden dolayı bişey diyemedi ama sen biraz zamana bırak verdigi degeri aynısı ver üstüne fazla düşüp baglanma derim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• hala sevgilinmiydi ki senin sana mesaj atsın

0|0
    0|0
    • Yani sevgili olmasa da ciddi bir konuşma,ilişki içindeydik evlilik hayali kurduğu kişiye çok benziyormusum

• sen koymuşsun bence sadece adamda koysaydı arardı seni

• Adını da o koymuşdu aslında ama haklısın arayıp sormadıgina göre çok da samimi koymamış demek ki

• mesajlarda karşındakine duygularını gönderemezsin bu yüzden sana o yaşadık derken kızgınlını dile getirmiş olabilir fazla üstüne düşüyorsan erkeklerde bazen bu ne be annem gibi der ki erkekler bir dönem annesinin bu aşırı üstüne düşmesinden nefret eder bence beklemeye devam muhakkak dönecektir döndüğünde bugüne kadar neden yazmadın sevgililer gününde kimledin gibi bunaltıcı mesjlardan kac mesajlasmaktan cok telefon ac konuş herşey yoluna girer

0|0
    0|0
    • Sıklıkla üstüne düşülmesinden hoşlandığını söylerdi,annesinin de benim gibi olduğunu söylerdi. İnşallah bekliyorum bakalım zaten çok mesajlaşmazdik iletişim sağlık değil diye

• bunu ona söyle...

• Bu ay çıksın soyleyeyim o zaman biraz daha bekleyeceğim. umut ışte

• 14 günde yeni manita bile yapmıştır o

0|0
    0|0
    • O derece mi

• onun bu gizemli hareketleri sna çekici gelio bak bu işte ben ustayım bacım seni oyalıo o gavat;)

• Artık itici geliyor kendimi kandilirilmis hissediyorum.face ve twitter hesabı silmeye biraktim numarami da değiştirip bir daha bana ulaşmasını engelleyeceğim hiç bir kelime daha etmeden öylece çıkıp gideceğim hayatından

• birak gitsin ya ne ugrasiyosun degmez

0|0
    0|0
  • erkekler bir kızı tavlayana kadar köpek olur elde edince cıkınca yatağa atınca ya da vs. işte umursamaz yoluna bakar çünkü bu ona zevkli gelirsürekli arar:)

0|0
    0|0
    • Hayır ya iki üç ayda üç kere ancak bulustuk ki tokalasma bile olmadı ki olmaması iyi en fazla bir kere canım ddi onu da kullanmamasini rica ettim.

• haa ozaman o renkli kızlar arıo anlarsın;) bide benim bu yazdıklarımda doğru kafanın bir köşesine yaz...

• Tüm renkler onun olsun artık sesimi zor duyar beni zor bulur altta dediğim gibi twitter ve face hesabı silmeye biraktim numarami da değiştiririm bugün telefonda herşey yolunda gibi konustum o herşey yolunda sansin ben sessiz sedasiz çekip gidiyorum hayatından

Kızlar Ne Diyor 2

• yorumları okudum. Kendini fazla ağırdan satmışsın bundan soğumuş olabilir. Ve 14 gündür aramıyorsa artık umudu kesmek gerek diye düşünüyorum. Başka birini bile bulmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • Ama o bunları yaşamak istemez ki zaten evlenmeden. Bilmiyorum kaç gündür düşün düşün kafayi yiyecegim.Sürekli neden diyorum neden böyle birşey yaptı neden

• Ya olur öyle arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...