Bir Kadının / Kızın beni sevdiğini nereden anlarım

Soru gördüğünüz gibi sanırım gayet iyi ve net şekilde açık nasıl anlıyabilirim. Anladıktan sonra ne yapmam gerekiyor ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• düşünmeden yorganının altına giriyorsa anla ki seni çok seviyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kadinlar ilgi duydugu kisilere hemen belli ederler ilgilerini hareketlerinden konusmalarindan gozlerinden hatta eger dikkatli isen durusundan bile anlaman mumkundur:)

0|0
    0|0
  • Anlayamazsin eger duygularini belli etmekten cekiniyorsa korkuyorsa..

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum derse anlarsın :)

0|0
    0|0
    • Son 2 günden beri bana bakıyor fakat bana gülümsemesi falan yok sadece bakıyor bende ona bakıyorum ne anlama geliyor ?

• Onu işte hayatta yapamam.

• Ozaman faceden ekle ya da birşey yapma :)

• Hoşlanmış senden belli ki yorumalrda okuduğum gibi bakiyorsa sürekli :D gülümsemesede :) tabi seviyor mu bilemem :D ama bu belki yeni bir aşkın başlangıcı olabilir :)

0|0
    0|0
    • Hayatım boyunca sadece bir kişiyle çıktım sanırım bu ikinci olacak mutluyum neden bilmiyorum :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen sevdigini değil hoslanip hoslanmadigini ogrenmek istiyorsun --Sana yaklasmasindan anlarsin biladerim bakisindan gulusunden belli eder kendini .. İlk olarak git tanis eger bir daha gorusemiceginiz bir yerde isen kendisini tekrar gormek istedigini belirt..

0|0
    0|0
    • Son 2 günden beri bana bakıyor fakat bana gülümsemesi falan yok sadece bakıyor bende ona bakıyorum ne anlama geliyor ?

• :D O zaman kendime öz güven için movite edeyim

• Et et giderkende arkadaslarindan veya opetten gaz lasinlar seni daha iyi olur

Yükleniyor...