Evvveet arkadaşlar yeni bir gün.............

Bi 14şubatın daha sonuna geldik yayında ve yapımda

Emegi gecen herkese teşekkürrler. Şimdi duygu ve düşüncelerinizş

Alalım nasıl hissediyosunuz?neler yaptınız dün

Nasıl geçti gününüz?benim ki sıradann...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yetr ama bu 14şubat ttan sıkıldım ya

15şubata girdik kapatın bu konuyu...!

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Dün yardan uzak olunca gezdim biraz, gözlemlerim oldu.

Yolda önümde yürüyen çift hararetli hararetli tartışırken, Erkek, kıza " Ayrılmak mı istiyorsun!" diye sordu, kızın cevabı da "evet" olunca çocuk kıza " iyi o halde s*ktir git" dedi. Kız o şaşkınlıkla bir şey demeden karşı kaldırıma geçip hızlıca yürümeye başladı. çocukta aynı kaldırımda söylene söylene yürümeye devam etti. 1 dakika sonra aklına ne geldiyse artık o da karşı kaldırıma geçip kızın arkasından yürüdü ve kıza yaklaşıp koluna girdi sonra da el ele tutuşup yürümeye başladılar. Onları yürüyerek geçmeden hemen önce sokağın kenarında öpüşüyorlardı.

O çift neden öyle yaptı diye düşünürken, yemek yiyim dedim, mc donaldsa gittim. menüyü aldım oturdum, patarsler soslar falan önümdeydi mutluydum. Yemeğimi yiyip kola mı hüpürdetirken karşımda oturan bir çift dikkatimi çekti. Neden dikkatimi çekti çünkü çocuk kıza dönük, kızın benim olduğum tarafa dönük ve durup durup bana bakıyordu. Kesin mayonezi bir yerlerime bulaştırdım deyip peçeteyle çaktırmadan ağzımı burnumu sildim. Tamam heralde deyip patatesleri büyük bir zevkle soslara daldırmaya devam ettim. Ama iyi de bu kız hala bakıyor. Çocuk kafasını kızın omzuna koyunca, kız hepten rahatladı ve gözlerini ayırmadan baktı. gözleriyle tecavüz etti. Sonunda yanındaki sevgilisinden ben rahatsız olup. patateslerin bir kısmını da orada bırakıp kalktım. Kalkarken ben de kıza baka baka yürüdüm kız görüş alanından çıkana kadar bana baktı baktı baktı... Sevgilin yokken neden bakmazsın ki diyerek söylene söylene eve gittim.

Bu da böyle bir anımdır. niye anlattım ben de bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • sıradan günlerden biriydi sanki çok abartıyorlar bence. insan sevgilisini 14 şubattamı seviyo ya da hediye alıyo beraber oluyo. çok saçma bir kavram gavur icadı bence

0|0
    0|0
  • Emin ol buradakilerin çoğu yalnız takıldı bende dahil :))

0|0
    0|0
  • Yorgunum sen tahmin et

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıradan bir gündü^^ bugün benim günüm

0|0
    1|0
  • gayet sıradan tüm 14 şubatlarda olduğu gibi yalnız olarak geçti valla alıştım artık bu duruma pek bir eksiklik hissetmedim :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...