En uygun telefon hangisi?

500-600 tl civarında bir bütçem var. Face twitter whatsapp gbi programlarda kasmıcak yani sosyal ag açısından sorunu olmayan çok küçük olmayan (4 inc gibi) bir telefon arıyorum ama lumialar için çok kasıyo dediler. sizce uygun telefon hangisi ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• General Mobile discoverynin özellikleri güzel. hatta galaxy s3 le kafa kafaya özellikleri. ben almayı düşünüyorum. fiyarı 550-650 arasında.. normalde bu fiyata bu özellikle telefon almak mümkün değil. türkiye pazarında ya da dünya pazarında yeni telefon oldugu için pek kar etmeden reklam yapiyorlar bu sekilde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dediğin fiyata istediğin gibi bir telefon yok :D

GM Discovery var o da 650-700 gibi rakamlara.

Samsung'un filan düşük özellikli ucuz telefonlarından alırsan çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • walla bılader 1 ay once Nokia Lumia 1020 aldım dehset bı telefon şu anda dunyada en ıyı telefon 41.5 megepıksel pro cam war dier özelliklerini saysam sabah olur ama tawsiye ederim:) hıc alakası yok canawar gıbı calısıo makıne il cıktıgı hafta sadece awrupada 8 milyon sattı su anda onun uzerıne tel yok :)))

0|0
    0|0
  • General mobile iyi bak fiyat olarakta performans olarakta.

Gidipte samsumg s3 s4 falan alma kesinlkle.

Alıyorsan samsunglasrı garantili al

0|0
    0|0
  • Bu ara General Mobile Discovery oldukça popüler. İncelemeleri okudum-izledim. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • htc alabilrsin iyi diyolar parasıda senin bütçen kadar

0|0
    0|0
  • senin isteklerinin cevabı dıscovery on numara 5 yıldız bir telefon o fiyata sıfırını alırsın zaten

0|1
    0|0
  • s3 mini 600 tl ye var mıbilmem ama İstanbul garantili bulunabilir.

0|0
    0|0
  • Samsung S3 öneririm bende var müthiş 1 yakın olmştur hiç sorunu yok tavsiyem.

0|0
    0|0
  • general mobile al tavsiye

0|0
    0|0
  • O dudakları allah koyun yesin diye yaratmış

0|0
    0|0
  • general mobilenin bir telefonu varmış öve öve bitiremediler

0|0
    0|0
  • GM Discovery