Çayın dibindeki son yudumu içemeden garsonun bardağını alması

Öyle bir an olur ki çayın , kolanın veya baska bir şeyin dibinde kalan 2 yudumluk kısmı iceceksinizdir ama garson onu alır goturur

Kalsın deseniz cok az var sevgiliye arkadasa ayıp , icilecek gibi degil

kalmasın deseniz almasaydı dikkat cekmezdi siz de icecektiniz o son yudumu

Söylüyor musunuz alma icicem diye yoksa yuh dibini de icme tribine boyun mu egiyorsunuz

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bunu ilk yaşadığım andan itibaren hep içeceğimi yemeğimi vs garsonla elim arasında elime yakın olacak yerde tutar ve o yaklaştığında yemeye içmeye devam ederim hemencecik :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Taviz vermiyorum; kişiliğimi ortaya koyuyorum... Yemek kesinlikle sağ elle yenecek. Tabak iyice sıyrılacak. Eğer kuru bir yere bir gıda düşerse pisliği giderilip tekrar yenecek ki bunu yapınca yanlış yöndeki utanma duygum baya bir söndü. Ki bunu üniversite yemekhanesinde kızların önünde yaptım. Nefsim çok zorlandı ama başardım:)

0|1
    0|0
  • Şİmdi teknik olarak yaklaşman gerekiyor bu konuya.Belli ölçülerde yudumlar alacaksın bardakta.Son yudum ne çok fazla olacak ne çok az.Gırgır muhabbete dalıp rastgele içersen avına yaklaşan bir şahin edasıyla kapıverir garson bardağını :)

0|0
    0|0
  • Onada hak vereyim şimdi. Yorum yapanlar garsona sallayacak belli. Adamın mutfağı kim bilir mekanın neresinde. Günde kaç kısının çayını topluyor. O kadar yolu senin bir yudumun için gidip tekrar gelip tekrar geri mı gitsin. Iç arkadaşım çayını garson gelmeden :)

0|0
    0|0
  • bak yaa o çayın dibi iki trip yapılacak diye feda edilirmi hiç...Vallahi çayıma kimseyi dokundurtmam, ikinci çay gelmedende birinci bardağı vermem:)

0|0
    0|0
  • Ne içersem içeyim dibinde bir parmak kaldığı için sorun yok...

Tribe boyun eğmekten falan değil su bile içsem bir parmak kalıyor neden çözemedim ...

0|0
    0|0
  • psikolog psikolog :D bir görün derim

0|0
    0|0
  • hahahah haklısın bende garsonum :D

0|0
    0|0
  • Parasını veriyorsak bardağı bile yeriz!

0|0
    0|0
  • İste bunlar hep fakirlikten :)))

0|0
    0|0
    • Garson cok zengin tabi , pardon :))

• Kıymet bilmekten bence , giden sevgiliye , ölen akrabaya üzülmek de hep bu yüzden...

• Uzulme panpa istedigin cay olsun sana demlikle ismarliyim :)

• ben vermeden kimse benim bardagımı alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Garson dolu bardağı zaten almaz ki sen neyin kafasını yaşıyosun?

0|0
    1|0
  • ben istemeden veya o masadan kalkmadan alanlara ayrı uyuz oluyorum ve öyle yapan mekanlara bir daha girmiyorum bile. içeceğimden mi? hayır.bence olmaması gereken bir şey bu işletme için.

1|0
    0|0
Yükleniyor...