Kamburluk Sorunu için Yüzme

Daha öncesinde Kambur olup Yüzmeye gittikten sonra düzelme gören veya faydasini gören var mı? Asıl tedavi ve egzersizin aslı o olduğu soyleniyor ama barfix de etkiliymis onu yapinca 1gun yapmayim bel agrim tutuyor hamlıktan sizler hala devam ediyor musunuz bu yontemi kullanan arkadaşlarınız var mı yada?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kamburluk derecen ne kadar doktora göründün mü acaba ? Bende kamburluk şikayetiyle 2 doktora göründüm 1. si göremedi 2. si çok hafif var dedi. Bende kamburluğu spor yaparak kapamaya en azından spor yaparak vücudumun diğer yerlerini sağlamlaştırmaya başladım.

0|0
    0|0
    • Doktora o zaman lisedeydim oldu baya ozaman gittim soylemisti var diye ama simdi gitsem ilac vb tedavi olmayacagi için korse ozellikle egzersiz vercek ama yuzme en iyi egzersiz diye biliyorum hani ben 1ay egzersizleri yaptim nerdeyse duzelmistim is' im den dolayi yine basladi kamburluk unuttukca durmuyorum oyle zaten sırt kaslarim zayif yanlis harket cok yedi bel"im var yani yazin ince giyindigimde cok belli kendimi 30 olmadan duzeltmem lazim anliyacagin

• Yaşını bilmiyorum ama ben doktora gittiğimde 18 yaşındaydım bu saatten sonra düzelmez demişti

• Kalici bir kambur yok bende durus bozuklugu var daha henüz tukenen bisi yok kaslarda hareket edebiliyorum isininca yinede sporla baslayim sonrada yuzmeye umarim zayiflatmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzme daha faydalı hatta önerdiğimiz sırtüstü tekniği iyi gelecektir. çok masraflı ya da üşeniyorum diyorsan barfikste yararlıdır hatta pilates bile deneye bilirsin.. hamlığa gelirsek 10 15 gün yap daha bişeyin kalmaz ama 1 gün arayla hamlamazsın omurilik sorunun oldugu için fazla yüklenmeden agrıyordur

0|0
    0|0
  • duruş bozuklugu için en etkili yöntem pilatestir evde kendi başına da yapabilirsin ayrıca duruş bozukluğunu duzelterek 4 cm kadar boyun uzamış oluyor.sirt kaslarını guclendirmen lazım bunun içinde ters mekiği öneririm.

0|0
    0|0
  • bende korkuyorum kamburluktan yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• barfıks cekme kardesım daha cok sırt bolgesıdne bulunana govde ekstansonrlerını guclendırmen lazım:) egerkı barfıks cok cekersen ılerıde daha cok one egıleceksın cunku karın kasların ve alt ve ust govde fleksorlerın guclu oldugu ıcın senı daha cok one cekecek buda kamburlunu artırır..

0|0
    0|0
  • Küçüklükten dik dur kambur olursun diye korkuturlardı hep alıştırdılar sağolsunlar.

0|0
    0|0
    • Kafama... hic sallamadim PS oynadigim gunler kadar cok pismanim

• Aynen artik brl agrisida yapmaya basladi cunku yeni yeni ortaya cikiyor

• Anladım dediğim gibi sağlık daha önemli vaktin ve naklin varsa iki sporu birden yap derim ben.

Hani diyorsan ki fazla vaktim yok ilk body sonra yüzmeyi yapmanı tavsiye ederim. :)

Tekrardan geçmiş olsun.

Yükleniyor...