14 şubatta yani bugün sevgilinizden ayrılsanız ne yapardınız?

Ben ayrıldım arkadaşlar barışırmıyız bilmiyorum. O kadar aptalca bir sebepten ayrıldık ki ona üzülüyorum bari ortada adam gibi sebep olsaydı. Bugün onla buluştuk yemek falan yedik öğleden sonra oldu geziyoruz şans eseri bugün konser varmış. Yusuf güney konseri. Sonra tabi ben atladım konsere gidelim hayranıyım ben bu adamın diye o gelmek istemedi biz yolun ortasında başladık tartışmaya. Neyse ben bunu azarladım vee konsere gittim sözümü dinlemezsen biter demişti bende dinlemedim. Size soruyorum sizce kim haklı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sen sevgililer gününde yusuf güney konserine gitmek istedin. o yok dedi ve sende gittin. bence oturup haline içmelisin :)

0|0
    0|0
    • ben onun inadına gittim

• bence sen olaya tek taraflı bakıyorsun erkek dediğin biraz nazik olabilir bu da benim fikrim

• eyvallah.. nezaket çok önemli. ama sende biraz hep ben diyorsun ;) o yüzden bir şekilde arayı bulun ve barışın. bu devirde manita zor bulunuyor ona göre :D:D

• erkek arkadaşın çok haklı hıh..

0|0
    0|0
  • Bence sizin aranızda birşey olmadığı halde tartışmanız garip ...

0|0
    0|0
    • hep yusuf güney yüzünden oldu bugün konser vereceği tutmuş adamın

• bizi ayırmaya yusuf güney degil inadımız ve kıskançlığımız yetiyor yusuf güney çok güzel bahane oldu

• Neden çok saçma bir yemek üzerine tartışmanız bile daha mantıklı olurdu içecek'de olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Cocuk hakli tabiki.. hem baska bir erkege sanatcida olsa hayran oldgnu soluyosn hemde o gelmese bile gidiyosun..

0|0
    0|0
    • ama beni kırmaması gerekirdi zaten tamam gidelim dese ben gitmiycektim o kadar laftan sonra sadece anlayış bekledim

• Ben de dort gun once ayrildim panpa geciyor.

0|0
    0|0
    • 4 gün çok olmuş ben 8 saat önce ayrıldım inşallah benimde geçer

• Hayraniyim demişsin ya şimdi düşünmüştür gidersem bu adami görünce ipleri koparcak kendinden geçecek falan o ani görmek istememiştir :D

0|0
    0|0
  • Aman bizde bir güzel kavga ettik :D ama ha 14 Şubat ha 15 Şubat aynı benim için

0|0
    0|0
    • hani sevgililer günü ya aklıma direk mutluluk anlayış güzel zaman geçirmek geliyordu benim özel bir gün diye, hiç bir özelliği kalmadı 14 şubatında bari bugün inadından kurtulsaydı iyiydi

• Ölürüm de yazmam deme o zaman

• off ya kafam çok karışık inşallah mesaj atarda biter bu sıkıntı

• o haklıııııııııııııııııııııııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...