Rabbim bu duyguyu kimseye yaşatmasın

her günümüz birdi her anımız sonra lanet olacası bugün girdi aramıza ve o gitti askere son sarılışımız ondan haber alamıyorum geçtiğimiz yollardsan geçtim oturdugumuz cafeye gittim sevgililer günün kutlu olsun sevgilim dedim yanlız tek basıma ben iyi değiLim askerlik yeri bileciğe çıktı çok kötüyüm oda kötüdür bunu his ediyorum rabbim bu duyguyu hiç bir kula yaşatmasın

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 1 gün izin günü olur o zaman webcam ile görüşebilirsiniz. Ayrıca birliğine göre telefon sokabilir. Her gün konuşabilirsiniz. İçin rahat olsun sayılı gün çabuk geçer. Yeter ki bu geçen zamanda birbirinize olan sevginizi kaybetmeyin. Allah hayırlı tezkereler nasip etsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• uzun dönem mi kısa dönem mi ?

1|0
    0|0
    • uzun dönem 12 ay işte peki birşey soracam onu ne zaman görebilirim ? kaç gün sonra ya da kaç ay

• anladım teşekkür ederim ama ben mahfoldum ağlıya ağlıya bir hal oldum

• gün saymaktan başka çareniz yok :)

• Ama sana hergün yaşatsın

Not : Amiiin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 15 ay hakkaride askerlik yapan sevgilimi bekledimm hiçbir şey olmadı canım benim hiç olumsuz düşünmee sağsağlim gidip gelir sen dua et

0|0
    0|0
    • acemi birlikte telefon kulanıyormuydu peki ?

• oldum ama bunu yaşayan bir tek ben değilim buu yapılması gereken bir görev dedimm sabır dedim sabrettim geçtii o aradıkça topladım kendimi

• senınle facede konusabilirmiyiz birine ihtiyacım var

Yükleniyor...