Her başarılı kadının arkasında bir erkek ve her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır? katılıyormusunuz

mevcut iş hayatımızda yaşanılan seylerdir başarıyı yakalıyan kişinin arkasındaki kişinin cinsiyetinin ne olduğu gibi..klişe laftır işte her başarılı kişinin arkasında falan filan ...sizi destekleyen birisi var mı? hayatınızda sizi destekleyen kişi kim ? kadın erkek anne baba arkadaş farketmiyor ...Her başarılı kadının arkasında bir erkek ve her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır bence...cunkü aynı cins varlıklar birbirini çekemediklerinden bu varsayımım ...sence ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Annemde babamda destekliyor. Bazi laflar cok klise bence.

0|1
    0|0
    • klişe olmasına rağmen tekrar gözden geçirmeyi düsündüm bende..

• O manada dusunmemistim ama genelde herkesin annesi ve babasi olur insanin arkasinda. Guzel soru sormussun ama.

Kızlar Ne Diyor 1

• evet doğru bir söz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cık o öyle değil.Doğrusu; her başarılı erkegin arkasında bir kadın,her başarısız kadının önünde takoz gibi bir erkek vardır :)

0|1
    0|0
  • katılmıyorum. Ama yanımda bir hatunum olaydı daha iyi olabilirdi ya da olmaya bilirdi.

ve biz hala..

0|0
    0|0
    • ozaman denemeden konusmamak lazım : birde kendince en üst başarıyı yakaladığını düsünüyorsan su an lık sana hak verebilirim ..

Yükleniyor...