Hayatta başarılı , iyi bir meslek sahibi olmak mı güzel/yakışıklı olmak mı...

Hayatta iyi bir meslek sahibi olmak mı güzel/yakışıklı olmak mı daha önemlidir? Bence dış görünü birçok kapıyı açar diyorum. Daha önemli olabilir.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir meslek sahibi yani iyi para kazanabileceğin bir iş sahibi olman en önemlisi paran olursa diğerleride olur, çok çirkin olsan bile paran olursa estetik yaptırırsın oranı sündürür buranı kaldırır bişeye benzersin ama doğru düzgün bir işin olmaz ise sürekli birileri homurdanır, sürekli bişeyleri başına kakarlar...

0|0
    0|0
    • Ama guzek yakışıklı isen istediğin kişiyi elde etme lansın daha yuksek olur çok para gerek değil hayatta. Mutlu olmak gerek sadece. Ev hanımı olup istediğin erkekle daha mutlular akademisyen kızlardan mesela. Ya da zengin yalnız olacağıma :D

• bir erkeğin kızı zengin ya da mesleği daha iyi diye tercih etme durumu var mı ki ben böyle hiç sanmıyorum açıkçası ?

• var herkes için geçerli değil ama mesela bir adam şube müdürü gidip de bir memurla evlenmez onunda bir müdüriye falan olmasını ister...

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel / yakışıklı olmak tabi...

Herşeyimiz var, yüzümüze bakan yok mk :D

0|0
    0|0
  • tabiki para her zaman en makbul olandır.maymunu bile jön,öküzü bile beyefendi gösterir.yakışıklı olup tuvalet kağıdı misali tek kullanımlık olmaktansa tipsiz olup kalantor olmayı ve vazgeçilmez olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • 2 sı bı arada olmaz mı :))

0|0
    0|0
  • evet öyle hiç birşey bilmeden mezun olan kız arkadaşlarımın hepsi iş buldu hahahah :D ben kaldım :\

0|0
    0|0
  • Ne meslek ne şekil önemli olan para tüm kapıları açar duyguları bile satın alır.

0|0
    0|0
  • Başarılı ve iyi bir meslek sahibi olmayı tercih ederim. Sonuçta her şey para

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında çirkin, güzel farketmeksizin her türden insan hayatında başarıyı tadabilir. sadece izlenen yöntemler farklı. güzel olana bu doğuştan bahşedilmiştir. nefes alsın, az biraz zekası olsun tamamdır. ancak güzel olmayanın (gerçi tartışılır da, neyse varsayım işte) başarıyı tadabilmesi için fırınlarda ekmek katliamı yapması gerekir. özünde her insan eşittir ama bazıları daha eşittir.

0|0
    0|0
  • Basari olmak tabiki

Güzellik karin doyurmaz

0|0
    0|0
  • İyi bir meslek sahibi olmak tabiki...

0|0
    0|0
  • yaa ikisi olsaa:((

0|0
    0|0