Sevgililer günü dedinizde durdunuz ya

Bugünün bir önemi olmadığını düşünen benim gibi saplar var mı?

sevgilim olduğundada önemsiz bir gündü

atilla taş'ın bu şarkısı hakkında neler diyeceksiniz Ben çok beğendim link

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben normalde sevgililer gününden de anneler gününde babalar gününden de nefret ederim.Çünkü hepsi kapitalist batının İslam dünyasına kendi mallarını sattırmak için empoze ettiği bir uydurmadır.O büyük heycanla beklediğiniz sevgililer günün kökeni , Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanıyormuş ve Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmış ne işim olur benim elin katolik klisesinin bayramıyla.Ve Sevgililer Günü sevginin paraya indirgendiği bir gündür.Ben hiç sevmem böyle şeyleri sevgilim yokken zaten önemsemiyordum şimdi sevgilim var yine sevmiyorum ama mecbur hediye aldım kıza millet sevgilisne hediye alırken o mahcup olmasın diye.Yapacak bir şey yok yani.

0|1
    0|0
  • Valentine, öldüreleceği günden bir gün önce gardiyanın kız kardeşine "Valentine'ninden" imzalı bir aşk notu vermişti.Romalı askerlerin evlenmesinin yasak olduğu dönemlerde; gizlice evlenmelerine yardım etmişti.

Kısaca sevgililer günü birbirini seven iki insanın nikahını gizlcie kıydıgı için öldürüldüğnden dolayı bugün onnu adın aithaf edildi..

yani evlenmeleri yasak olan bu insanların nikahı gizlice kıyıdığı için öldürüldü

Zaten onun dönemimde hristiyanlık hızla yayılıyordu bu inancı günümüzde hazmedemeyenler nasıl varsa o dönemde de vardı onu öldürmek için bahane arıyorlardı

0|0
    0|0
  • sap mı asıl sap onlar be sevgililer günü diye panikleyen verdinizmi hediyeleri başınız göğe erdimi hediye karsıdakinin beklentisi olmadan verilendir yoksa sevgilinden hediye bekliyosun ne süprizi varki sadece acaba ne aldı al sana ayı

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü hangi gündü?

0|0
    0|0
  • çok kızın ahını aldım sonunda yalnız kaldım <3

0|0
    0|0
  • bla bla bla bence :D

0|0
    0|0
  • bugun mubarek gundu oyle deme.bugun cuma idi.cuma ya da gudemedim :(

0|0
    0|0
  • Aynen kezo 14 şubatta 14'ü ters çeviriyoruz ve yalnızlığımıza 41 kere maşallah diyoruz kezo aynen

0|0
    0|0
  • çıkartmışlar bir sevgililer günü die birşey erkeklerin g*tüne girmeyen kalmıyor bu gun :)

0|0
    0|0
  • kotayı aşmamak için şarkıya bakmadım ama kota yok

0|0
    0|0
  • Aşk fm bildiğin tarlabaşı :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilim olmasına rağmen hediye falan almadım saçmalık resmen

0|0
    0|0