1.56 boyum 46 kiloyum vucudum çok şekilsiz ne yapmam lazım ?

1.56 boyum 46 kiloyum vucudum çok şekilsiz ne yapmam lazım ?

Güncellemeler:
1 hafta boyunca fitness plates bölgeselegzersiz yapsam ne kadar incelir sıkılaşır selülit görümünü azltılırım ve 1 saat yürüyüş + diyet

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Bu boyle ve kilo ile orantılı olarak fit olman lazım ama genetik olarak bir sorun olabilir..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• moralini bozmak istemem vazla açık sözlü ve dürüst olduğumda söylemek istiyorum boyun çok kısa bir şekilde boyunu uzatmayı dene

0|0
    0|0
  • foto koyarmısın ?

aşın artık kendinizi utanacak bişey yok sonuçta sokaga cıkıyosunuz orda insanlar görmüyomu sizi bide sanal sonuçta

0|0
    0|0
  • yüzme faaliyetlerinde buluna bilceğin biyerdeysen yüz derim ben

0|0
    0|0
  • ışıkları kapatman lazım.

0|0
    0|0
  • Pilates yapmaya başlamalısın boy kilo orantın iyi pilates yaparsan vücudun şekillenmeye başlar...

0|0
    0|0
  • Aksine müthiş bir vücudun var

0|0
    0|0
  • spor salonunu yazıl

0|0
    0|0
  • Türk insanının boyu sanki çok uzun muş gibi konuşuyorsun. Hele ki Türk kızlarıda uzun değiller. Zaten uzun ya da kısa olmanın önemi yok. Önemli olan sağlıklı olmak. Sağlığın yerindeyse gerisi teferruat. Ayrıca bende orta boyluyum. Böyle şeyleri kafana takma. Sağlığın yerinde ise kafanda çalışıyorsa yemişim uzun boyunu. Temel reisteki safinazda uzundu, Red kitte ki Avarelde :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Pilates yapabilirsin faydası olur

0|0
    0|0
  • Kendin ile barisik ol.

0|0
    0|0
  • boy kilo oranın çok iyi biraz kilo alsan da kaldırırsın sorun yok bence :)

0|0
    0|0
  • 1.56 boyum 49 kiloyum fiziğimi çok beğenirim ki sen benden zayıfsın takma bence

0|0
    0|0
    • basen çok ya :(

• Bende de vardı basen spora başladım düzenli ve hava güzel olunca mutlaka koşarım yarım bir saat ve şuan gayet iyi duruyorum spor yap biraz basen eritilir

• tamam canım sağol

• grmem lazım belki düşündüğün gibi şekilsiz değildir 46 kilo boyuna göre oldukça iyi

0|0
    0|0
    • basenlerim çok geniş :(

• araştır basen için bölgesel zayıflama egzersizleri ve omurga düzeltme egzersizleri yap yaza kadar dümdüz bir fiziğin olur

• teşekkürler canım

Yükleniyor...