Supplement (Fitness&Bodybuilding ilaçları) kullanımı hakkında bilgi vermek istiyorum

sürekli bu konuda tek bir adım atmamış sağdan soldan duyduğu yanlışlarla konuşan insanları görüyorum burada ve ülkemizin tipik sorunu "bilmediği şeyler üzerine uzmanlık alanı" mezunu bu protein tozu dediğiniz şeyi Rusya halkına sokaklarda makinelerde satıyor insanlar bunun bilincinde olduğundan yolda yürürken at gibi dediğiniz rus kızlarının elinde bardakda proteini sıkça görürsünüz.

1- Protein zararlımı ?bizim Tr halkı arasında amanın bunu kullananların erkekliği gidiyor, sakın kullanma bizim komşu ahmet kullanmış bırakınca yağa dönüşüyormuş kaslar! gibi saçmalıkları çok duyarsınız öncelikle bildiklerinizi unutun dostlar, Protein spor yapan insanlarda kilo başına 2 gram düşecek şekilde alınması gereken bir kas onarıcı&yapıcı gıdadır bunu vücut geliştirme yapan bir insanın mutlaka kullanması gerek çünkü siz vücut çalışırken kas yapmazsınız aksine kas yıkarsınız parçalarsınız bunun tamiri içinse mutlaka protein gereklidir. Bu protein kaslarınızı onaracak ve daha da şişmesini sağlayacaktır aksi halde yıkılmış kaslarla Bruce lee gibi ufacık kalırsınız. Proteini besinlerle karşılamanız imkansız derecesinde çünkü 150 gr bir haşlanmış ette bile 30-35 gr arası protein bulunmaktadır ve et çok zor sindirildiğinden kana karışması saatler sürebiliyor oysa size idman öncesi ve idmandan hemen sonra teriniz soğumadan gerekli bu yüzden besinlerle almaya ne bütçe yeter bu kaliteli protein tozu şart. Tabiyki tozların yanında besinlerede çok ama çok önem vermek gerekiyor sabahlatı 3-4 yumurta akı içiniz (sarısını ayırın sarısında yağda bulunur) bir tanesinde 5 gr. protein vardır.Protein tozunun zararı yok mumuhakkak vardır ama önemsenmeyecek kadar az oda fabrikadan çıkdığı için ama her besinimiz zaten artık fabrikadan geçtiğine göre protein tozlarıda bizim için diğer besinlerin zararı kadardır ve zaten kola içen bir insanın protein tozuna zararlı demesi çok komiktir. O yüzden protein tozunu içiniz rahat bir şekilde alın öğün aralarında dahi alabilirsiniz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yazdığın bilgiler için çok teşekkür ederim öncelikle.çok iyi bir yazı olmuş ve hepsini hiç sıkılmadan okudum.

3 haftadır fitnessa gidiyorum ve soracağım birkaç bir şey var.cevaplar mısınız?

1.benim için protein tozu almak erken mi sence yoksa şimdiden almaya başlayayım mı?

2.protein tozu fiyatları ne kadar?hangi ürünü önerirsin?fiyat konusunda sıkıntı yok istediğin ürünü söyleyebilirsin.

3.hocanın verdiği program ne kadar etkili oluyor acaba?

şimdiden teşekkürler :)

0|0
    0|0
    • 1- Protein tozunu ilk bir ayı doldurmadan kesinlikle önermiyorum hamlık dönemin o senin o yüzden boşa harcamış olursun 1. ay dolar dolmaz başlayabilirsin.

2-Maddiyat sorun değilse weider whey protein al 2.3 kg 250 Tl yine weider'in aminoasitini al oda 200 lira bunlar sana 1 ay çok rahat yetecek ve iyi bir sonuç verecektir.

3-Yapmak istediğin vücut tipini hocaya söylemen gerek iri kaslı veya fit ona göre program yazmaları gerek ve mutlaka programın sadık kalmalısın

• benim 7 seneyi geçti

• çok olmuş ya :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İçi rahatlayan çok üye olmuştur bence:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şahsımca en iyi ve sağlıklı vücut , doğal gelişendir.

0|0
    0|0
  • hocam ozet gecseydin keske bu kadar nasıl okucaz

0|0
    0|0
    • biraz detaylı yazdım ilgisi olanlar zaten okuyacaktır

• L carnetine kullanabilirsin idman performansını artıracaktır ve ve buna bağlı olarakda yağ yakmınıda protein tozuna ihtiyacın yok

• kullanıyorum biomax inkini bitsin weider alcam hemen.

Yükleniyor...