18 yaşındayım, boyum 1.62. Kızların ilgisi ne derecede olur?

Kızlar size soruyorum son çareyi burada arıyorum çünkü :)

Şimdi ben 18 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç bir kızla çıkmadım neden diye sorarsanız boyumun kızlarla aynı olmasından hatta bazılarından kısa olmasından çekindiğim için cesaret edemedim

tipimde sorun yok hatta herkes yakışıklı olduğumu söyler ayrıca samimi ve sempatik bir yapım vardır ve asla çekingen değilimdir şimdi lütfen söyleyin kızlara karşı bir şansım var mı? :)

Güncellemeler:
Kızlar size soruyorum son çareyi burada arıyorum çünkü :)

Şimdi ben 18 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç bir kızla çıkmadım neden diye sorarsanız boyumun kızlarla aynı olmasından hatta bazılarından kısa olmasından çekindiğim için cesaret edemedim

tipimde sorun yok hatta herkes yakışıklı olduğumu söyler ayrıca samimi ve sempatik bir yapım vardır ve asla çekingen değilimdir şimdi lütfen söyleyin kızlara karşı bir şansım var mı? :) :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birade büyük sıkıntı ben üniversite okuyorum bizim sınıfta hoşlandığım bir kız vardı.Kızın en yakın arkadaşı da benim arkadaşla sevgili yengeden öğrendim ki kız benden hoşlanıyormuş ama boyum 3cm kısa olduğu için olmayacağını söylemiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya boyla ne alakasi var benim sevgilimle ayni boydayiz. Topuklu giymiyom o yuzden ki belki o kendini kotu his eder. Sevdikten sonra boyla falan ilgisi yok

0|0
    0|0
  • kısa ve hoş kızlar var bulursun ya illa :) boyun kaçki?

0|0
    0|0
    • 162

• malesef çok araştırdım ama imkansızmış genetik olduğu için

• alakası yok.bi akrabam annesi 160danbaşağı baba belki 165, çocuk şuan 178 falan

Erkekler Ne Diyor 3

• boyun kaç ki dostum

0|0
    0|0
    • 162

• kardeş takma kafana boyuna göre sende bul benim 150 arkadasım var ve sevgiliside var dertme yani :)

• Evet var sorun yok;)

0|0
    0|0
    • kızlara sormuştum ama genede sağol yorumun için :)

• Özgüvenin kazanman gerekir ve özgüvenin boy ile alakası yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...