Kapat

Fenerbahçenin 1 milyon üye projesi nasıl sizce? dedikleri gibi olur mu?

10 bin lira olan üye giriş ücreti 2 bin TL'ye düşürülecek

Yılık 100 TL aidat ile yılda 100 milyon TL kazanılacak

Taraftara rahat ulaşabilmek için 81 ilde şube açılacak

Bu sayede 2 milyar TL gelir bekleniyor buda formasına reklam almayan bir fenerbahçe anlamına geliyor gerçekten büyük para.

ayrıca 1 milyon üye sembolik bir rakam deniliyor üye sayısı belki 2-3 katıda olabilir

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah istenildiği gibi gerçekleşir aziz başkan uzun zamandır bu işle uğraşıyordu inşallah bir sıkıntı çıkarmazlar da maddi yönden dünya devleriyle yarışırız bu olursa banka projeside hayata geçer

0|2
    0|1
    • 2011 deki kadroyu hatırlıyormusun ilker saglık sollu top oynuyorlardı eger dedimiz gibi bunlar biran once faaliyete gecerse sampiyonlar liginin en iyi 10 kulubu arasında yer alırız hersene.

• aykut kocaman adam gibi adam dağılmadı dostum dağıttılar.ama inanıyorum daha iyisi gelicek.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kulüplere elini kolunu sallayan herkes üye olmamalı

0|1
    0|1
  • Olur bence büyük takım seveni de çok. Birazcık parayla halledilir.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Olsa ne olur?

Yahu koca koca yabancı klüpler, fenerbahçeyi mali anlamda onla yüzle çarpacak klüpler bile formasına reklam almıyor mu? FB bu üyeyi alınca reklamdan vaz mı geçecek? Reklam havadan gelen paradır arkadaş... Kim almaz? Kim kimi kandırıyor hemşerim?

İşte. Bu fakir halk... Mütahit diyordu ya "bu halkın a**na koyacağız" diye... FB de böyle koyacak. Koydurmayın...

0|1
    0|1
  • yanlıs anlamayınız sayın fb liler ama sizde 1240912490 milyonlar zaten var o olsa bile beyin yok ..iş önce başkan sonra yöneticilerde bitiyor sizinkiler sadece cebini ve kariyerini parlatmayı ismini duyurmayı calısıyor ...başarı için cebinden harcıyan yok olan sizin cebinize oluyor ben beşiktaşlıyım merak ediyorsanız icinizden fakirlikten kırılıyor bile diyebilirsiniz ama o stadın reklamından sadece 160$milyon dolar giriyor ve yarısı ile stad yapılıyor ayrıca tr nn en iyi stadı olucak bittikten sonra ve bütce ile bu sene transferlere bakın su an 3 yüz ve bu sadece su an baslangıc umarım sizinde iyi bir baskan ve yöneticileriniz olur rekabet sizinle güzel cunkü ..

0|1
    0|0
  • proje gerçeklestinde görürürz basarılı degilmi ama başarılı gibi geliyor bana güzel bir proje daha bu neki abi fenerbank açılıcak.

0|2
    0|1
    • 2 milyar tl gelir olursa fenerbank ta çok çabuk faaliyete geçer varya süper bişey olur:))

• hatırlamazmıyım dağılması çok üzücü oldu. aykut hocanın oyuncu seçimini ben çok beğeniyorum ileride sportif direktör olmalı bence güzel kadro kuruyor

• desene şike yapma olasılığı daha çok artacak :D

0|1
    0|1
    • şike kim fenerbahçe kim? galatasarayla karıştırıyorsun

• hhahahha Galatasarayın adı bile şikeyle karşı karşıya gelmedi fb o dava senin bu dava benim gezip duruyor mahkeme mahkeme :)

• Aziz Yıldırım yaparsa olur. Başkada kimse bunu yapamaz.

0|1
    0|2
  • çok merak ediyorum da spor kuluplerine 2 bin tl verenler, o parayı fakir bir cocugun giyimine, ailesinin mutfak masrafına da verirler mi?

biz de fenerliyiz eyvallah da.. neyse ben saçmaladım zaten

0|2
    0|0
    • bir üst modeli çıktı diye 2000 tl telefona veren bir ülke burası.

• o insanlara kıl oluyorum. hala tuşlu ve gri ekranlı bir telefon kullanıyorum :) mesleğim olmasa bilgisayarım da olmazdı benim. meslek icabı bilgisayarım var.. bana cok uzak

• eskişehirede fenerium acılmıştı ama neden cabuk kapandı

0|1
    0|0
    • evet eskişehir üniversitenin merkezi. binlerce yabancı insan var kültür seviyesi yüksek olması lazım o konuda haklısın.

• üniler zaten esesli değilki

• Olur

0|1
    0|1
  • süper olur gelirlerle de doğuya futbol okulu açarlarsa eğer hakkaten acayip bişey olur eren derdi yok ve gökhan inler gibi yeni futbolcular çıkartırız

0|0
    0|1
  • şikeyide ayşe teyze ace ile temzler :P

0|0
    0|0
  • Bunlar büyük hayaller yılda kac bin taraftar 100 milyon verir kulube bedavadan kulubun üyesi olsan ne olcak bu milleti soymak demektir.Fanatik gsliyimdir ama bende 100 milyon istesin vermem bir karsılığı olmadan kim verir ya her şey istanbuldaki gibi diğer illerde millet aclıktan kırılıyor.Gelir kazanamaz demiyom kazanır ama bu taraftarı soymak demektir bence.Fb bu şekilde ayakta durmaya çalısmasın projeler falan gerçekleştirsin bu şekilde kulubu büyütme çalıssın.Diğer ilerdeki fb liler cocğunun boğzında kısıpta fbye mi yatırım yapıcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...