Nasıl bir karakteriniz var ve nasıl insanlardan hoşlanırsınız?

Soru açık.

Sessiz misiniz sosyal mi?

Nasıl insanlardan hoşlanırsınız nasıl insanları sevmezsiniz?

Şahsen ben sosyal bir insanım.Konuşmadan duramam sürekli anlatacak birşeyler bulurum ve sohbetim iyidir ya.

Ama ikiyüzlülere,boş ve gereksiz konuşanlara,uçarı insanları sevmiyorum.

Hiç olmayacak yerlerde olmayacak şeyler söyleyenler varki benden kilometrelerce uzak dursunlar.

Sizin?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden sessiz ve içine kapanık biriydim.. zamanla değiştim..

şimdi sohbetimin "Heredot Cevdet" gibi olduğunu söyleyenler bile var.. :)

kendini magazin dünyasının bir karakteri gibi gören kişilerden hoşlanmam.. kokoşlardan nefret ederim..

doğal insanları severim.. sıradan biri olmalı.. yaz akşamlarında çekirdek çitlemiş biri..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben sessiz sakin birisiyim öyle çok konuşmayı pek sevmem muhabbet edersemde çok güzel laflarım.Sosyal takılırım hep çoğu siteye kayıtlıyım dır, sürekli aktiveler yaparım gezmek olsun takılmak olsun arkadaşlarımla sürekli bir şeyler yapma peşindeyim.

Sevmediğim insanlara gelirsek.Senin dediğin gibi boş konuşan gereksiz karaktersiz yalan dolancı adamları sevmem hayattan bir beklentisi olmayan sürekli zarar veren insanları sevmem.

0|0
    0|0
  • melek gibi adamım bir kanadım eksik melek gibi insanlardan hoşlanırım kanadı olmasada olur.redbull kanatlandırır.

0|0
    0|0
  • İnsan olsun yeter.. Öyle çok şey istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sessizim,sırf konuşuyum laf olsun diye yalan söyleyenleri svmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ultra sosyalim konusmadan duramam olgunumdur ama yerine gore cocuk olurum, insanlarin dis gorunusu onemli degil sadece durust olmalilar, sessiz insanlara yaklasip onlari ayartirim ve ortama uyum saglamalarina yardim ederim, deliyimdir cilginimdir, bu yuzden yalnizim. Ama mutluyum gercekten cok mutluyum, depresyona giren iinsanlardan nefret ederim daha dogrusu normalken hic bir sebep olmadan depresyona girenlerden, bencil ve yalanci insanlari sevmem aninda hayatimdan sutlarim, duzelip gelirlerse canimi yesinler :)

0|0
    0|0
    • Tabi bir de insanlarin yuzune her seyi pat diye soylerim utanmam :)

• sessiz degılm.. drust ve acık szlu insanları severm.. yavsak ınsanlrdan hoslanmam..

0|0
    0|0
  • sabırsız sakin sinsi ve kinci olmayan duygularını içinde yaşayan kimseyi kırmak istemeyen biriyim ağırbaşlı oturaklı sözünü geçiren yön veren kıskanç birinden hoşlanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...