ELİF ŞAFAK ROMANLARİ

1 Ay kadar önce Elif Safak'ı Abbas Güçlü , genc bakısta izledim.

Kitaplarını isim olarak biliyordum, hiç bir kitabını okumadım.

Bugün D&R da hemen her kitabını inceledim, tamamını set olarak kargo ile alabileceğim bir yer var mıdır ?

Baba ve Piç romanı hakkında tenkitinizi paylaşır mısınız ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Set olarak satılıp satılmadığı hakkında fikrim yok ancak tüm kitaplarını okumuş biri olarak gözün kapalı alabilirsin her kuruşuna değer.

Kitapları içinde en az sevdiğim Araf'tır.

Baba ve Piç romanını ne anlamda tenkit edelim?

Konu bakımından çok ilginç ve cidden sürükleyeciydi. Toplumun gizli bir yarası olan ensest ilişkiyi ve toplumdaki yozlaşmayı çok doğru anlatmış.

Dil ve uslup bakımından kusursuz zaten.

1|0
    0|0
    • Elif Şafak'ı tanıyarak romanlarını okumak , o hayatta iken yeni kitaplar yazacağını bilmek keyif veriyor.

21. Yüzyıl Türk Edebiyatında , üslup olarak değil ama söhret olarak önceki yüzyılın halide edip'ini okumak büyük şans sanki.

Baba ve pic romani ile baslamayı dusunuyorum.

Tesekkur ederim .

• Çok isabetli bir seçim olur,ardından Bit Palas'ı okumanı tavsiye ederim :) keyifli okumalar.

• Tesekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes elif şafak sevmez

hatta hakkında çok kötü eleştiriler duyabileceğin bir yazar bence tek bir kitabını okuyarak başla

0|0
    0|0
    • Kitaplarının coguna göz gezdirdim. Konusurken bir hatip, Türkçeyi konuşması sanat gibi.

Haklılık payın var, baba ve picten basliyorum. Tesekkur ederim :)

• önce 1 tane al oku seversen geri kalanları alırsın. kitapyurdu indirimleri iyi oluyor bazen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...