Edebiyattan anlayan arkadaşlar şu satırların dilini bana anlatabilir mi?Nolr

Önceden birbirimizden hoşlanıyorduk ama sonra ilişkiye başlamaya korkup vazgecti hoşlandığım çocuk benden.Bende onun adı ile iki satırlık mesaj attım ona;

Sıran sızın kaldı bu şehirde

Sır ansızın kaldı bu şehirde

Bunun üzerine 1 gün sonra gece 4 de bu mesajı attı bana;Ne demek istemiş sizce

Sanma yanlız rehberimde yazılı adın

ya saklı kaldın

yasaklı kadın..

Ve saklı bahçelerde gizli gizli açardın..

Dalgaların kıyılarımı döver

Sen ağlardın..

Sen Kanardın..

Derdim;Unutulmak

Derdinya...

Unutmadım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• güzel sözler ama :)) derin ve anlamlı ama anlatılmaz yaşanır :D

0|0
    0|0
    • benım anlamam lazım bu satırları nolr ne anlamla sylems

• çok yakındık tam flört etmeye yakındık ama ailelerimz yetiştirilme tarzımız farklı ilişki yönetebilen biri değil sıkıya gelemiyor o yüzden de vazgectm dedi bahaneside haketmedıgını syledı benı bende dayanamadım bu satırları yazdım karsılık bu szlri aldm ama alay edıyr benle

• ozaman sende tamamen kop

Erkekler Ne Diyor 3

• pek bir edebi gelmedi yani

0|1
    0|0
  • şair burada sallamış ...

sanki osmanlıca yazmış bunu sen bile anlarsın. ne söz sanatı var ne bir şey var.. düz sıradan bir yazı.. işte özetle seni seviyormuş unutamamış...

0|0
    0|0
    • şiir yazmadı bana zaten nadir benim yazdığım satırlara bu şekşlde cevp verdi benden vazgectiğini syledi neden geri dönmüyr bu satrları yazn bırı oyun oynuyrda olablr dımı

• Bence pek anlam yüklememek gerek sen yollamışın karşılık olarak oda googledan bunu bulmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gayet açık değil mi? :) ayrıca şiir güzelmiş ya :/

0|0
    0|0
    • anlayamadm ben sonundan ıkı anlm cıkıyr sankı

• inan bende anlamadm ne olduugunu ailelerimz farklı yaşam tarzımız frklı ama ben mesele etmedm hayrlısı dıyorm bana gre ımkansz degl ama ona gre ımkansz kacıyr bneden bn artk bsy dyemem canım acıyr sadece teşekkr ederm

• çocuğun ailesinden ötürü sıkıntısı var o zaman.neyse ortalığı çok karıştırmayayım ama problem demek ki ciddi.yavaş yavaş unutursun,alışırsın.yeterki olmayacağı düşüncesini beynine iyice yerleştir ;)

• Şiir güzelmiş.

Göynümde bir yerlerde duruyorsun ama hala tırsıyorum demiş..

0|0
    0|0
    • sızce svıyor mu yoksa benım yazdıgım satırlara karsılık yazılms bır şiir m

• ben senin yazdığın şiiri anlamadım ana fikrini yani? Onun yazdıkları güzel açıklamış durumunu.

• sıra karıştın sen gittikten sonra bu şehrde acılarım kaldı demek ıstedım

Yükleniyor...