Nişanlımın ağzı fazla gevşek galiba?

Selam arkadaslar,

5 aylık nişanlıyız, evlilik önümüzdeki ay. geçenlerde annem ve babamın yanına getirdim, görmek falan istedi.

Neyse biz sohbet ederken, anne babama, annecim babacım problem değilde, bana kocacım diyor herkesin içinde.

Kaç defa anne babanın yanında hayatım falan de, ama yok kendi anne babasının yanındada kocacım diyor.

normal mi sizce bu? yoksa sadece ben mi takıyorum bu durumu?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar söyle ona kocacım demesini istemediğini. Onu kırmadan de eğer anne babasının yanında da diyebiliyorsa ve anne babası buna tepki göstermiyorsa yetişme tarzı rahattır. tekrar söyle,çözüm olmazsa da şöyle düşün zaten 1 ay sonra gerçekten kocacım diyecek sana :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında nişanlın buldumcuk olmuş :) seni çok sevdiği için şimdiden kocacım demeye başlamış..aslında evlendikten sonra söylese çok daha güzel olurdu ama işte bazı insanların içi dışı bir oluyor..ya boşver sende sıkma canını o böyle diyerek mutlu oluyorsa söylesin sadece şunu söyle aileler arasında kocacım deme daha iyi olur ama yalnızken hep de de..

0|0
    0|0
  • nasılsa evleneceksiniz. sizin karı koca olarak birbirinizi hissetmenizi sağlayan evlilik cüzdanıysa kızın önünden çekil.boş yere üzme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok kardeşim normal diyenin aklına ve ahlakına şaşarım..anne ve babanın yanında vıcık vıcık olunmaz..bunu hoş görenler siz hangi kültürün temsilcisisiniz ama ben aileye saygı ve sevginin önemsendiği YÜCE TÜRK kültürünün temsilcisiyim..

0|0
    0|0
  • Nesi normal haci uzaklas oradan hemen yok ole bir dunya

0|0
    0|0
  • Normaldir. Bunun için nişanlınızın kalbini kırmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...