Günün anlam ve önemine dair bir soru da benden

Malumunuz sevgililer günü olan var olmayan var sorum olanlara. Dünyanın her yerınde bugün insanlar sevdiği değer verdiği insanlara hislerini daha yoğun açıklamak adına jestler sürprizler yapıyor hediyeler alıyor. Peki ya bir çiçek bile almayanlar var şimdi bu adamlar sevmiyor mu

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 14 şubatta sadece erkekler degıl kızlarda birşey almıyorsa ya da surprız yapmıyorsa en ağır öküzdür ikiside erkek - bayan farketmez . Ben bile sevgilisi olmıyan kız arkadaşlarıma mesaj attım aradım makara yaptık falan yani gidipte sevgilisine bir hediye almıyan insan evladından cacık olmaz kusura bakmayında .. Nasıl içleride rahat ediyor anlamadım oda ayrı konu :) :)

0|0
    0|0
  • parası olmayan adamlar var onlara söz söylemeyin bence ben de bir sap olarak sıradan bir gün gibi geçiriyorum işte napalım

0|1
    0|0
  • Sonuçta erkek romantik olmasını beklememek lazım :D

0|0
    0|0
  • Valla bu sevgililer bana çok komik geliyorlar... Siz 14 Şubat dışındaki bütün günlerde kavga edin sonra 14 Şubat'da canım cicim olun... Ne anlamı var bunun? Ben böyle sevginin taa içine...

0|0
    0|0
  • Neden sevmesin. Herkesin bir durumu vardır. Hediye, maddi durumun olduğunda alınması gereken bir şeydir. Durum yoksa almak, gerçekten akla mantığa sığacak bir şey değildir ve partnerlerin bu duruma anlayış göstermesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Ben ona bugün ev aldım, evin içerisini son sistem döşedim. Küçük mumlar dizdim, gül yaprakları serpiştirdim her yere ama sevmiyormuş ayrıldık. Yani demem o ki sevmiyorsa bunu her türlü belli ediyor demek ki gerçekten sevmiyormuş be dostum.

0|0
    0|0
  • daha önce de söylemiştim yine söylüyorum.annenin babanın sevgilinin günü olmaz.

0|0
    0|0
  • sevebilir o ölçüt değil senin ki var mı

0|0
    0|0
  • bugün cumaya geldi, ben ilahi sevgiliyle buluştum dua yolladım bol bol o yeter inşallah :)

0|0
    0|0
  • vurann vuruyor baba sen nerdesin o öneemli sen kmsin o önemli

0|0
    0|0
  • Ben bugünü karlı kapattığım için seviniyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmiyo bence, tost acı söyler.://

0|0
    0|0
Yükleniyor...