Sevgilin eski esinin ona evlılık yıldonemınd ehedıye ettıgı saatı hala takıyorsa?

sorum acık net kızlar erkekler sevgılınız eski esının ona hedıye eddıgı saatı hala takıyorsaa hakkında ne dusunursunuz ? neden takıyosun diye sordugumda artık bısı ıfade etmedıgını soyluyo. bana daha onceden yalan sölemisdim esim degil baskası hedıye etti demişti. ama bugun ogrendımkı eskı eskı evlılık yıldonemınde hedıye etmıs ona. takma dedim daha once söleseydın kırardım o saati dedim. nıye kandırdın felan olay yapdım. calısan seyı kırsaydın bende senı kırardım felan uste cıkmaya calısdı. o kadar yedıremedımkı kendıme sınırden agladım kıskandım ne yapmam lazım cokmu abartıyorum. yaa bısı ıfade edmıorsa artık nefred edıyorsa o karıdan neden o saat hala kolunda ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılmışlar senle çıkıyor ve kıza ait birşey takması saklaması Çok yanlış

abartmıyorsun Sen kırsaydın bende kırardım demeside seni ne kadar önemsediğini gösteriyor

Üzülme kızım Değermi bir düşün

0|0
    0|0
    • Pekı ya yerımde olsan nabardın canım ? Ben onu cok sevıyorum ama cokta yalanlarını yakaladım. Bıktım artık.

• En iyisini yapmıssın baksana umursamıyor gavatt Sana yazık değilmi sakın yüz verme artık canın acır ama gururun onurun sende kalır

• Sevsem bıle bu adamı bırakmanın zamanı geldi artık geldide gecıyor bıle... Bıde eski esi ona kızını verıyor. Evlenırsek kızı yanımızda kalıcakmıs. Ben bu kız ıle hıc anlasamıyorum. Benı babasından kıskanır. Ve benım sevmedıgım ıseyleri ınadına yapar durur. En ıysı ayrılmak dogru yol bu.

Erkekler Ne Diyor 4

• adamı kaçırma

da

çok pis ezmiş seni

0|0
    0|0
  • sadece baslıgı okudum sız kadınlar neden takarsınız bu kadar anlamam bırak taksın saat sonucta aksesuar sen yenı bı saat al onu taksın ;)

0|0
    0|0
    • düsün bi.

esin ya da sevgilin var.

eski esinin ya da sevgilisinin ona evlılık yıl donemınde hedye ettıgı saatı takıyor.

sen ne dusunursun ?

• bende oyleyım gercı ama hemen sılebılıyorum o zaman baska bı yol bulmak lazım en ıyı cevap sectıgıne sor :D

• o sustu :(

• Sana nasıl katlanıyor?

0|0
    0|0
    • ne demek nasıl katlanıyor ben yapmısımki

• hla onu unutamamaış demekki

0|0
    0|0
    • Unuttum dıyor ama unutan ınsan nıye takarki nefred eddıgın halde helekı hıc takarmı ya oda calısan seyı takarım dıyo bılmem ne o kdr para verılmıs felan fılan deli etti beni

• ama kızdı ve haklı cıkmaya calısdı. bu durumda baska ne yapablırım. bıraz konusmamaya soguk davranmaya basladım ınadına.

• böyle devam et ve tak benceeeeeeee, eğer sana değer veriyosa empati yapar. yoksa seni haketmiyordur bence ayrılll

Kızlar Ne Diyor 1

• O karıdan ? ne kibarsın sen öyle.Onun eski eşi bir hayat paylaşmışlar.Hayatını da çöpe atsın istersen.Ufak tefek hatıralar kalıcak ister istemez sen de idare ediceksin.

0|0
    0|0
    • terbiyesizim var mıdıyecegın bırsey guzelım ? bız evlencez. takarım bole seyleri kafama. yok ole bı dava yaa eskiyimi hatırlasın ? bıde eskı karısından nefred edıyo ztn karısı onla bunla yatıyoo ole ınsana ınsan demem ben k bakmasın kımse

• harika mutluluklar..

Yükleniyor...