"Bir kadına ihaneti başka bir kadın yapar " sizce?

Ks de bazı hatunlar bazı sorunlar açıyorlar. evli bir adama aşık oldum Vs.Vs. Diye bir Ton detayda yazıyorlar.. Bu ne kadar doğru aynı şeyi erkeklerde yapıyor kesinlikle aldatmanın affı yok ama kadının bu toplumda ki yeri belli sen kadın olarak evli adama yuvasını yıktırırsan o kadın dul haliyle ve çocuklarıyla rezil rüsva olacak ve oluyor da..ey ahmak bu durum seninde başına gelmeyecek mi böyle birşey yapıyorsun? detay lütfen >

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede ne zaman "ama ben kadınım" sözü yerine "ama ben insanım" sözü belleklere yerleşirse işte o zaman ahlaklı bir toplum oluruz...

3|4
    0|0
    • İnsan olabilmek en büyük erdem.. Haklısın

• teşekkür ederim.

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 11

• Kadınların burada soru açmasını geçtim. Evli oldukları halde adamlara ''Psikolojim bozuk, bana yardım et, konuşalım..'' demesine anlam veremiyorum. Hayır yani, git sorunlarını kocanla çöz, psikolojik yardım al. Adamlara neden yazıyorsun sen ?

Başlarım senin sorunlarına..

Asabımı bozdular.

2|2
    0|0
    • Aynen.. Senin muhatabın kocan git otur konuş.. Zaten sorunun temeli iletişimsizlik değilmi? burada seni tanımayan aileni çevreni bilmeyen evli olmayan empati yoksunu dalgacı bir Ton insan var sen kimin sözünü referans alıp uygulayabilirsin ki? akıl karı değil..

• Verdim kiz şukunu

• Kadın erkek diye ayırmaksızın diyorum ki:Yuva yıkanın yuvası olmaz. Haramla kurulmuş bir yuva helal olmaz.

0|1
    0|0
  • Ya kandırıldıysak? Inanmışsak sevgiye ve aşka? Erkeklerin çoğu evli olduğunu gizliyor. Erkekleri aklayacak bahaneler bulma. 2.kadın olmayı hiçbir kız istemez. Ama siz erkekler profesyonel yalancı oldugunuzdan bir çoğumuz inanıyoruz sizlere. Ben de yaşadım bu durumu. Acısını da ben yaşadım. O yüzden boş konuşma

1|0
    0|0
    • 4 yıllık ilişkimin 2 senesi nişanlılık ile geçti sonra ayrıldık boş konuşmuyor emin ol nişanlım olduğunu bile bile 5 kadın girdi bu zaman zarfında ikinci kadın olarak hepsi biliyordu ve işin ilginci aynı iş ortamında çalışıyorlardı yani birbirlerini her gün görüyorlardı bu duruma ne yorum yapacaksın kimseyi kandırmadım yalan söylemedim hepsi halinden memnundu :)

• evet kadın kadının düşmanıdır kuyruklarını koparmak lazım :D

0|1
    0|0
  • bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır bu net birsey

,

0|1
    0|0
    • ama erkeklerde bu durum böyle değil :)))

bir erkeğin en iyi dostu yine bir erkektir :))))

• kesinlikle katılıyorum fakat sizin dediğinize değil erkeklerin aldattığına bayanlarında aldattığına yaşayarak şahid oldum.

0|1
    0|0
  • kadının en büyük düşmanı yine kadındır ;)

kadın erkek onu yapanda şeref haysiyet yoktur. erkek olsun kadın olsun ikisi de adi, ahlaksız, şerefsiz, devam etmek istemiyorum.. ağzımı bozduracaklar :P

0|1
    0|0
  • Güzel tespit katılıyorum...

İnsan empati duygusundan yoksun olursa böyle pis durumlar oluyor işte...

0|1
    0|0
    • Değil mi ama? ne zaman bir başkasının yerine kendimizi koyup yaşayacaklarımızı kestirirsek hatadan dönmek çok kolay oysa bencilliğin esiri oluyorlar

• Aynen öyle..Empati duygusu birçok kötülüğe son verecek güçte aslında ama herkeste olmalı ki bir işe yarasın

• gördügüm en dogru solzerden biri, kim dediyse dogru demis

0|1
    0|0
  • hay agzını opim dicem ama olmıcak.. ne guzel dedin... valla helal!

0|1
    0|0
  • bencil insanlardan nefret ediyorum az etrafındakileri düsünmeliler

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadina en büyük hatayi kadin erkegede en büyük hatayi erkek yapar.

Dogru bir söz yani. haklisin

0|1
    0|0
  • Aynen öyle kardeşim..

Ama genel olarak kadınlar düzmantık olduğu için sorun erkekteyse erkektedir ötesi yok ^^

0|1
    0|0
  • katılıyorum.kızlar şu modda daha çok:

link

0|1
    0|0
  • Bunun kadını erkeği olmaz. Evli erkeğinde dışarıda gözü olmasın. Aldatmak açık ve net or*spu çocukluğudur.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum.. dikkat etmek gerekir..

0|1
    0|0
  • :=))))))))))))

0|0
    0|1
Yükleniyor...