Kafamda deli sorular ..lütfen arkadaşlar fikirlerinize çokihtiyacım var

eski sevgilinizi whatsapdan engelleyip.ertesi günde şirinlik yaparmısınız mesela onu takip eder,ona bakar ne bileyim dokunmaya çalışırmısınız.ben şaşırıyorum bu değişime 1-2 gün önce mesaj atmıştı elbisemi aldın kısa mı diye bende sen kararını verdin bana karışma diye terslemiştim..çünkü sevdğimi bildiği halde ayrılan kendisi idi.aynı yerde çalışınca hergün görüyorum.suratım asıksa sinirleniyor ama gülersem el kol hareketleri şakalaşmalar.full daha önce uyarısını yaptım ama o ben gülünce birden sevimli oluveriyor.hatta kıskanıyor hayatında yazıştığı kızlar var biliyorum ..bunlar ne demek seni sevgili olarak düşünmüyorum ama arkadaşımsın demek mi. .?hadi arkadaşıyım bu kadar umursamak normal mi ...ben mi yanlış anlıyorum sizce

Güncellemeler:
sağlıklı düşünemiyorum artık
?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• su bir gerçekkki uzun sürwedir yanında bulunana kişilere alışıyorsun ve sandığın kadar kolay yokluğuna alışamıyorsun osana ayrılırken arkadaş kalalım dememişse bunları düşünme büyük ihtimalle daha yokluğuna alışamamıştır..

0|0
    0|0
    • arkadaş kalalım demişti.ben yapamadım söyledim onada yapamam dedim.oda kestırıp atma diye sinirlenmişti.benimaklıma gelen benide kullanıp bir kenera attığı işin açıkcası.ama kullansa defalarca ortam oldu tekrar kullanmazmıydı..

• o zaman ondan vazgeçtiğimi göstermem gerek.yanionun için değerliisem beni kaybetme duygusunu yaşamalı.ancak böyle anlaşılır gerçek hisleri.benim onu sevdiğimi bilip anlıyor olabilir doğru söylüyorsun.maddi alarak manevi olarak hep yanında idim her sorununu çözdüm diyelim sevgilimdi sonuçta yakınlaşmada oldu tabi.ama ben onun dengesizliği karşısında dengemi biraz yitiridm galiba ..eski nişanlısı aldatmış onu bunun psikolojı ile kendini belkide veremiyor olabilir. ilgiler çok şaşırtıcı geliyor ban

• yani belki öyle olabilir o sevgilisini unutmak için seninle denemiş olabilir ya da sevdi bitti gibide olabilri bunu bilemiyoruz.. ama vazgeçmek yerine her şeyi oluruna bırakmış eskisi gibi olmadığını göstermek en mantıklısı bence..

zaten seni kaybetmek istemiyorsa en sonunda hatasını anlayıp gelir insan zor yanında olanları unutmaz merak etme zamn her şeyin ilacı derler eskisi gibi sende kalmadığını göster yeter :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu çocuk seni seviyor çok net.

0|0
    0|0
    • seviyor sa 6.aydır ayrı ve niye başka kızlarla yazışıyor ..bunu duymak evet beniçok mutlu ediyor ama engelleme niye benden konuşalım diyince kaçmalar niye ya da biz neyiz deyince terslemeler. ama bu hareketler:(

• anladım şuan ancak ona güleryüzlü ve iyi davranabilirim.başka türlü beni yanında istemiyor çünkü

• Öncedende dediğim gibi bu arkadfaş çok ağır 1 depresyonda. Ne zaman aldatılmış? Onu seviyorsan eğer ona karşı her daim güleryüzlü ol. Ve onu ASLA aldatmayacağının garantisini ver. O zaman sana yönelir bence..i

Kızlar Ne Diyor 2

• yuz verme tersle sil hayatindan resmen pislik erif bunlar hepsi , yazik etme kendine sonradan pisman olursun 2ci kes neden yuz verdim falan diey

0|0
    0|0
    • silemiyorum canım bir silsem zaten .sürkli etrafımda bide sürekli dibimde.arkadaşlık anlayışımı farklı bilmiyorum ki.eski sevgilinim ben senin ya

• iste mantiksiz sende o yokmus gibi davran bir sure hani gorupde gormemezlikden gel belki ise yarar

• hayatında başka kızlar olduğuna eminsen seni yedekte tutmak için aklını karıştırıyo olabilir. Ama emin değilsen seni hala seviyo olabilir yani bir erkek neden durduk yere bu kadar ilgilensin ki :))

0|0
    0|0
    • yazıştığı kızlar olduğuna eminim .ama boyutu ne bilmiyorum1 ay falan çıktığıda oldu benden sonra.en son yine yüzyüze geldiğimizde bana evlilik psikolojısınde olmadığını söylemişti.benden ayrılırkende arkadaş kalalım ben seni üzerim psikolojım iyi değil demişti.(daha önce nişanlısı aldatmış) ben kalamam demiştim .kestirip atma demişti.kızmıştı ban sinirlenmişti.tamam hadi beni kullandı umursamaması laızm değilmi sence aşık mı dabenimi hala tartıyor

• başkasıyla yazışan bir erkek aynı zamanda eski sevgilisine kur yapıyosa hepsini bir arada istiyodur ya da seni yedekte tutmaya çalışıyodur yazıştıkları onu bıraktığında tekrar sana geri dönebilmek için zemin hazırlıyodur. Uzak dur öyle insanlardan

Yükleniyor...