Sevgililer gününde sevgilisiz kaldım :)

şaka bir yana sevgililer günü olmasının benim için bir önemi yok çünkü bugün benim doğum günümdü .. dün gece uyuya kaldı beyefendi ki ben uyardım onu uyuma sakın diye .. akşam doğum günümü kutladı bende kızdım benim doğum günüm bugün mü diye .. neymiş eğer uyuya kalırsa diye ilk o kutlamak istemiş ! bunu duyunca iyice sinirlendim zaten .. bugün de sabah mesaj atmış kutlamış ben cevap vermedim bir kaç mesaj daha attı aradı bir kez ben yine cevap vermedim .. az önce ' bugün konuşmıyıcaksın sanırım aşkım neyse . ' yazmış yine sinirlendim ' nasıl ki bugün hiç arayıp sormadıysan bundan sonrada hiç arayıp sorma ilişki kalmadı aramızda ayrıca hediyen için teşekkür ederim çok güzel bir hediye verdin bana ' yazdım ona o da hala üste çıkıyor utanmadan sende bana bugün çok güzel bir hediye verdin çok saol ben zaten ne yaptıysam yaranamadım sana inandıramadım ' yazmış .. neyse sonuçta 3 yılı aşkın bir süredir ilişkimiz bitti .. ki kişiliğine bişi diyemem sorumsuzluğu hariç muhteşem bir insandır .. ben şimdi haksızmıyım onu merak ediyorum siz olsanız napardınız ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende sevgilisiz kaldım dışında birşey yapamam... :) İyi ki doğdun, mutlu senelere... ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın aslında ama sadece sende değil her kızda var mesajı cevapsız bırakmak, telefonu açmamak gibi şeyler. Kavga et bağır çadır ana konuş onunla ne olur yani. Bir yaz iki yaz cevap gelmesin aferdirsin p.ç gibi ortada kalsın senin egon tatmin okacak diye. O çocuk sana mesaj atmasa aramasa bir kaç gün tıpış tıpış gideceksin yine ama mesaj atacaktır

0|0
    0|0
  • Cık cık cık

0|0
    0|0
  • adam uyuya kaldı diye bunları yaptıysan herif senden kurtulmuş.

3 yıl sana iyi dayanmış yine .

0|0
    0|0
    • hayır uyuya kaldı diye .. uyuya kaldı normal yorgundu zaten ama gündüz insan bir arar özür diler uğraşır ama hiç bişi yaptığı yok ve ' bugün benle konuşmıyıcaksın sanırım neyse . 'yazmış .. ben bu mesaja kızdım ..

• Geçmiş Olsun :)))

0|0
    0|0
  • Bunlar hep can sıkıntısı işte :) Valla sonuna kadar haklısında ... sanki sonu bıraz agır olmus yav

0|0
    0|0
  • biraz fazlamı abartın bazı şeyleri:)

0|0
    0|0
  • bende aynı dertten yalnızlıktan muzdaribimmm : ((

0|0
    0|0
  • Nelere takıyorsun.umarım konuşmazsın da çocuk kurtulur.bu ne ya..ne basit gereksiz bir trip. valla acıdım üzüldüm çocğua

0|0
    0|0
    • basit mi ? özür diliyeceği yere hala sen konuşmıcaksın sanırım benle bugün neyse . diyor beyefendi

• demek ki artık son noktaya gelmiş.daha öncede fazlası ile trip yapmışsın artık konuşmaya gerek görmüyor.neler yaşamış kimbilir daha.benimde başımda senin gibi biri olsun bende derim çok skmde.konuşmasan konuşma.bunaltmışsın adamı

Kızlar Ne Diyor 1

• abartmissin yahu. böyle biseyden 3 yillik iliskimi biter git allasen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...