Sevgililer Gününde aldığınız en yaratıcı, en ilginç mesaj neydi?

Bu Sevgililer Gününde kimimiz günün anlam ve öneminden faydalanarak aşkımızı ilan ettik; kimimiz hiç ummadığımız bir aşk teklifine şaşırdık. Kimimiz için sevgilisiyle geçireceği muhteşem bir Sevgililer Günü daha yeni başlarken, kimimiz birlikteliğini tam da bugün bitirmek zorunda kaldı. Kimimiz içinse zaten Sevgililer Gününün hiçbir anlam ve önemi yoktu!

Gününüz nasıl geçmiş olursa olsun, bugün aldığınız en yaratıcı, en ilginç, en beklenmedik belki de en komik mesaj neydi?

Katılımınız için şimdiden hepinize teşekkürler!

Güncellemeler:
Ah, unutmadan: En güzel mesaja bir sürprizimiz var!
Tebrikler jolly1joker!

Hediyen, 1000 Xper puan! :)

3|0
40|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün tanımadığım bir numaradan

"Aşkım seni cok seviyorum, özleminden mahvoldum " diye bir mesaj aldım.

"Allah'ım " dedim,bu bir işaretmi ,herhalde makus tarihimi bu sefer kıracağım diye düşünüp bende tanımadığım o numaraya "bende seni cok özledim" diye mesaj attım. (Her ne kadar riskli olsada ^^) .Bir dakika sonra telefonum caldı.Esrarengiz numara beni arıyordu.

Heyecanlıydım ama gayet kendimden emin ve erkeksi bir ses tonu ile "Alo, efendim canım " diyerek telefonu actım.

Arayanda şaskın bir ifade ile gülerek "pardon birader yaa, kusura bakma, kız arkadaşım yerine sana mesaj atmısım, gercekten özür dilerim"diyerek, topu bana attı.

Bende dumur olmanın vermiş olduğu kısık ve kırılgan bir sesle "yok kardesim önemli değil ama bir daha numarayı şaşırma"diyerek kapattım...

14 subattan payıma yine bir sap düşmüştü.Ben bir sigara dara daha iceyim. ;))

0_0

20|13
    9|8

Erkekler Ne Diyor 46

• Seni seviyordum, hala seviyorum. Bunu sana söyleyemesem de artık, biliyorsun değil mi? Sana inanmadığımı, artık olmayacağını söylesem de hep tekrar beraber olacağımıza inandığımı biliyorsun. Senden sonra kimsenin bana meleğim demesine izin vermedim. Kimseye onu sevdiğimi söylemedim. Her gün fotoğraflarımıza baktım. Gözümden eksik olmayan yaşlar bir süre sonra dökülmez oldular. Kurudu gözlerim sensizlikten. Sana hiçbir zaman git diyemedim. Bunu isteyemedim. Ama sonunda sana ağlayarak “ne olur git" dediğimde canımı bu sefer ne kadar yaktığını tahmin edebiliyor muydun? Sana sıkı sıkı sarılıp neden yaptın demek ama yine de seni bırakmamak isterken, ağlaya ağlaya git demek hayatımda yaptığım en zor şeylerden biriydi belki de. Son kez buluşup sıkı sıkı sarıldığımızda gitmemi istemediğini söylediğinde artık olamayacağını söylediğimi biliyorum. Ama hep tekrar biz olmayı istediğimi ve o günü deliler gibi beklediğimi.. Bunları biliyorsun değil mi?

Nereye gidersem gideyim seni de yanımda götürüyorum. Sesin hep kulağımda, kokun hala burnumda. Ellerim buz gibi, dudaklarım çatlamış yokluğundan. Kalbim parçalanmış hasretinden. İçimden geçen dön diye yalvarmakken yapabildiğim tek şey sensizliğe alışmak için deli gibi çabalamaktı. Beceremedim. Çok üzerdin, çok güzeldin. Dön. Bak buradayım. Gidemedim senden.

1|0
    0|0
  • gelen mesaj

*** bu gün seninle yan yana gelecek olursak apayrı dünyaların insanları olduğumuzu anlayacaksın..

"Yan yana" kelimesi ayrı yazılırken, "apayrı" kelimesinin birleşik yazılması sence de garip değil mi? ***

gönderen çatlak bir kız arkadaşım..

1|0
    0|0
  • Bir kapiya bir kere gidersin, ikincisinde utanirsin ama bir kapi var ki her gün gidersin, gitmelere doyamazsin.Cünkü bilirsin seni kapisindan kovmayacak bir tek O vardir. Her gün, her gün icini dökersin bir O sikilmaz senden,bir O affeder seni, bir O yüzüne vurmaz ayiplarini.Seni senden daha iyi bilendir.Rabbim bu mübarek gün hatirina ayiplarimizi örtsün, günahlarimizi affetsin.

Hayirli Cumalar... Benim için en güzel mesajlrdan bir tanesi...

4|1
    3|4
  • Benim basima geldi bir olay paylasayim..

Arkadasin birisine en güzel gününüz böyle gecsin yazdim sevgililer gününü kutladim on dakika sonra mesaj geldi.

Abi kaza yaptik biz sen simdi böyle diyerek beddua ettin zannimca dedi birde gülücük atmis::)

baya güldüm: sabah sabah.

3|0
    4|4
  • Fazla sevgilisi olan var mı?

2|0
    0|1
  • Bu gün aldığum en yaratıcı en güzel mesaj müezzinin cuma selasıydı. Dedi sevgilin seni çağırıyo,koştum gittim. Çorapta kokmayaydı iyiydi :)

2|0
    0|1
  • Bizim modifiye garage kurucusu beni arayıp sevgililer günümü kutladı. Kendisi kurucu olunca böyle önemli günde aramak gerekir diye düşündü heralde.

0|1
    0|0
  • almadım ama 10 bin xper verirseniz hemen haber veririm 4 bir yana en güzel mesajı attırtırım kendime capsi de yollarım mesajı görmeniz için :D

1|0
    3|3
  • Bugün aynı zamanda cuma

Sevgilini de al cumaya git yola gelmiyor bari imana gelsin diye bir mesaj aldım :D

3|0
    2|2
  • Ben senden ayrılmak istiyorum olmadı murat ısınamadım sana aşık değilim yürümüyor kendimi zorladım ama olmuyor hiç doğal değilsin çok yapmacıksın sanki.Zaten koca mühendissin sana bakmıcak kız yoktur üzülme ayrılıyoruz diye.

mesaj aldım saat 12 gibi

2|1
    5|4
  • Sevgili E.

Bu saçma günün millette yaratmış olduğu heyecanla sana bir mesaj atmak istedim. Her ne haltsa bana da geçti bunların kıpırdaşmaları. Biliyorsun, gerçek sevgililere her gün sevgililer günüdür. Ama bugün nedense sokaklar daha bir yapay sevgiyle dolu.

Çiçekler dizilmiş dükkanların önüne, dolu dolu çiçek paketleri, kavanozları ve kutuları. Hepsi de sevgilisi olan kadınlara sevgilileri tarafından gönderilmeyi bekliyor. Hepsi de grup grup olsalar da aynı renk. Hepsi neredeyse aynı uzunlukta, ve hepsi neredeyse hemen hemen aynı fiyatta.

Of, salak şey, her neyse.. sana bunu yazdığıma inanamıyorum. Gerzek herif neden kutlamıyorsun Sevgililer Günümüzü? !

1|0
    9|10
    • O eksiyi basandan bir daha basmasını rica edebilir miyim acaba?

Zevk alıyorum da...

• Ohaaaa! Ağzınıza s...

O kadar da demedik. 14 eksi nedir yahu?

Durun level atlayacağım.

Geriye kalan: 6 experience.

Hadi bir 20 yapıverin şunu. Ben de sizi seviyorum.

• Turk Ekonomi Bankasi'na olan borcunuz sebebiyle dosyanız buromuza intikal etmiş olup odeme yapmanız halinde icra takip masrafları ve vekalet ücretleri alinmyacaktir. Takibin olumsuz etkilerine maruz kalmamak için arayın ( 0 212 273 xx xx )

0|1
    0|0
  • iki tane galatasaray forması aldım birine 19 birine 05 yazdırdım ve altlarına birine seni birine seviyorum yazdırdım üstlerinede isimlerimizi yazdırdım yan yana durunca 1905 seni seviyorum oluyor :)

1|0
    0|0
  • vuslatın ömre bedel,

ey güzel peri gel,

resmin bile yeter.

belki bir gün gelirsin diye,

ahlar çekerek bekledim,

neredesin ey peri?

amman okuma ilk harfleri.

1|0
    1|2
  • kalp şeklinde fon kartonlarını kestim çok söz yazdım :)) hediye felan anlatması uzun baya

0|0
    0|0
  • Dünyada ki tüm çiftlerin birbirine hediye aldığı salak saçma gün.Lan herkes sevgilisi olduğunu bu günmü anlıyor arkadaş ! Ben 15 şubatta hediye alsam sevgili değilde pampamı olucaz?

1|0
    0|0
  • Bunu seninle paylaşamam

1|0
    0|0
  • Aksiyon ve eglencenin hic durmadigi, paralarin havada ucustugu yarisma Kac Para Kac, bu aksam 19.45'te FOX'ta basliyor. Tum aile ekran basina!

0|1
    0|0
  • Düşündümde hakkaten şu yaşıma kadar ne mesaj ne hediye almışım cidden ^^

1|0
    0|2
  • yine son güne bıraktığım için sevgili yapamadım :( son saatlere giriyoruz, şu an iyice paniklemiş durumdayım umarım bir çılgınlık yapmam..

p.c: unutmadık dolly <3

1|2
    2|3
  • Bence Sevgililer Günü yerine Yalnızlar Günü olsun. Biz yalnızlar olarak daha fazlayız

1|2
    4|6
  • Her şeyi beğeniyorsun da neden profil resmimi beğenmedin?..Kıskanç..Bunu atan kısmen de olsa sevgilim..

1|0
    2|1
  • Anında Vodefone içi 100dk hediye ve Şubat ayı boyunca heryöne ...

Vodafone ; sağolsun .

1|0
    0|0
  • herkese 4 5 eksi vermişler kesin sevgilisi olmayanlar sizde cıkarıyor acısını :D

benimde yok ama 1 kişiyi kıskanmdım beyler kıskançlık ii degildir bencil herifler :D

1|0
    0|1
  • sizin ve ailenizin sevgililer gününü kutlar 14 şubatın hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ederim

utanmaz herifler dalga geçecek adam kalmadı sanki bana atıyorlar :((

2|0
    3|4
  • Şimdi şuraya yaratıcı bir mesaj sallayım dedim, hiç halim yok.

1|0
    3|4
  • aldatılmak buna dahilmi :)

1|0
    3|2
  • Arkadaşım mesaj atmış

"sevgililer günün kutlu olsun kanak bizimkiler köye gitti akşam erzağı alda gel seni seviyorum <3"

birde sonuna kalp koymuş dürzo yalnızında sevgililer günü anca bu kadar işte ablam :(

2|0
    3|3
  • Aynen kezo 14 şubatta 14'ü ters çeviriyoruz ve yalnızlığımıza 41 kere maşallah diyoruz kezo aynen

1|0
    0|2
  • Sevgililer gününe özel şok kampanya. Bayan ayakkabılar 29.90,erkek kaban 125.90 ve daha fazlası toros mağazalarında.

Bugun aldığım sevgililer günü içerikli tek mesaj :D

1|0
    2|4
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 40

• Günlük internet kullaniminiz 1 TL'ye ulastigi icin gun sonuna (23:59'a) kadar ucretsiz 50MB kullanim hakki kazandiniz. Tum ay boyunca internete cok daha avantajli fiyatlarla baglanmak icin ucretsiz linki tiklayin! link -TURKCELL-

1|1
    2|2
  • biz kutlamıyoruz :) yılda bir güne özel bir anlam yüklemek yerine onunla geçirdiğim her günü zaten dünyanın en güzel günü sayıyorum. o yüzden özel bir sevgililer günü mesajı atmadık birbirimize. ama gece 00:32 de aldığım mesaj günümün en güzel mesajıydı hem iyi bir uyku çektim o mesajdan sonra hemde mutlu uyandım.

bazen hayatı çok sınırda yaşadığımı söylemiştim hayatımın anlamına.. oldukça mutsuz ve karamsardım bazı sorunlar yüzünden. o da bana bu güzel mesajı attı.

benim için o sınırdan uzaklaş.

ve kollarıma koş aşkım,

öyle ki hiç düşme,kayma kollarımın arasından.

sana o sıcaklığı göstermem için benimle kal.

işte bu mesaj sayesinde gülümsedim ve gerçekten aşık olduğumu hissettim bir kez daha. bir yıl sonra bile her mesajında halen kalbimin deli gibi çarpmasına sebep olan canım sevgilim :) . evet belki bugün bizim için özel değil ama. sen hayatımdaki en özel insansın ve seninle her günüm çok özel. hayatta sadece iyi günümde değil, tökezleyip düştüğümde de yanımda olduğun için, ağladığımda burnum aksa bile :D hasta olduğumda mızmızlanıp herşeye 'istemeem' dediğimde bile :D dünyanın en saçma triplerini atsam bile..sen hep benimleydin. ve bende her anında yanında ve sana destek olacağıma söz veriyorum. seni çok seviyorum :)

2|2
    7|4
    • Aşkım yaa :-[ Canım benim, bütün kötü düşüncelerden uzaklaştır lütfen kendini ve bunu başaracağını da biliyorum,sana destek olmama izin ver ve ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım,senin için ve bizim için..Evet biz sevgililer gününü kutlamıyoruz, ikimize de biraz saçma geliyor bu,diğer günlerin hiç önemi yok mu yani,neden tek bir gün için özel bir şey yapılsın ki veya o gün herşey daha farklı olsun?Bence her günümüz öyle olmalı ve zaten de öyle çünkü biz şokella bir çiftiz :)))

• aşkım yahu eksiler umrumda bile değil :) sadece sen umrumdasın.

• Dun çok mesaj aldm ama hiçbiri beni bu mesaj kadar etkilemedi ve hatta ağladım demeyi hiç sevmesemde bunu okurken ağladm... Bu Gece Tek İsteğimdi Uzanıp Tutmak Ellerini...

Sıcaklığınla Uyumak, Sensizliğe İnat Ağlamaktı Doyasıya Kollarında...

Ve Gözyaşımı Sevda Yapıp Akıtmaktı Avuçlarına...

Bu Gece Ne Çok İstedim, Evet Bencilce İstedim Seni!

Bende Kalan Yarına Eş Olasın Diye...

Bu Gece İlk Defa, Bu Gece Son Defa İstedim Seni...

Bir Daha Sensiz Olmamak Son İsteğimdi...!

Sana Olan Sevdam Uzak, Kendimce, Sessiz ve Sensiz...

Yakın Olmaktan Korkan, Uzaklaşınca da Kaybetmemek İçin Titreyen...

Kalbinin Her Atışını Hisseden Bir Sevda Benimkisi...

Öyle Çocukca Bir Duygu Değil...

Yanında Olmak, Elini Tutmak, Sana Dokunmak Hiç Değil...

Başka Dünyada Beklemek Seni...

Gerçekte Birleşemeyen Yüreklerimizi Du'alarda Birleştirmek...

Gerçekte Yaşatamadığımız Duyguları Hayallerde Yaşatmak...

Güzel Duygularla Karşılamak Seni ve Aynı Duygularla Uğurlamak Belki de...

Benim Sevdam Sevilmek İçin Değil, Seni Dinlemek, Varolduğunu Bilmek, Seni Uzaktan İzlemek Benimkisi...

Belki Mutlu Yaşamak Değil, Ama Mutlu Yaşatabilmek...

İçten, Samimi Duygularla Sevmek ve Sana, Senin İnançlarına Saygı Duymak Benimkisi...

Yüreğim Yüreğinle, Du'alarım Du'alarınla Buluşuncaya Dek, Belki de Sonrasında Yine...

Farklı Bir Sevda Benimkisi...

Sana Göre Belki Çocukca, Bencilce Bir Duygu...

Ama Benim Sevdam, İstemeden Veren, Sevilmeden Seven, Benim Ben Olmamı Sağlayan Bir Sevda Benimkisi!

Ben Seni Hep Uzaklardan Sevdim...

Öpmeden, Dokunmadan, Sarılamadan...

Sana Beni Ne Kadar Seviyorsun Diye Soramadan...

Menfeatsizce, Hesapsızca, Nedensizce, Emsalsizce Çok Sevdim Seni..

Yüreğin Kadar Yakınken Sana Gözlerinin İçine Bakamamak...

Seni Seviyorum Diye Haykıramamak Ne Kadar Zor Bilir misin?

Canından Can Koparcasına Severken...

Hayallerimi Sen Süslerken...

Acaba Bende Senin Hayalindemiyim Diye Düşünerek Geçen Zaman Ne Kadar Zor Bilir misin?

Seni Öylesine Engin ve Hududsuz Seviyorum ki! Seni Seviyorum Derken Yüreğimle İkrar, Dilimle Tekrar Ediyorum...

İşte Yine Söylüyorum...

Ben Seni Çok Seviyorum...!

Ahhh Keşke Diyorum Keşke...!

Sadece Bir Gün Diyorum, Bir Gün Aralıyabilsende Gözlerimin Kapısını, Girebilsen Gözlerimin Taaa Derinliklerine...

Bakabilsen Benim Gözlerimde Kendine, Bana Yaşattırdıklarına ve Gözyaşlarıma...

Bu Sevgi Uğruna Kendimden Feda Ettiklerimi...

Kendimi, Benliğimi Bile Yok Ettiğimi Görebilsen, Duyabilsen, Hissedebilsen...

Benden Neler Alıp Götürdüğünü Algılayabilsen!

Sadece Bir Gün Diyorum Bir Gün Benim Gözlerimle Bakabilsende Görebilsen Gözlerimdeki ve Yüreğimdeki Seni...

Beni Benden Nasıl Ettiğini Hissedebilsen...!

Sadece Bir Gün Diyorum...

Sadece Bir Gün...!

3|2
    8|6
  • Belediye başkan adayı sevgililer günümüzü mübarekledi biraz önce :(

2|1
    2|1
  • Sürpriz almayı deneyecek bir mesaj bile yok ortada...Sevgililer gününde hiç mesaj alamamış birisi olarak..

1|0
    1|1
  • "Aşk elmayı yemekle başlar ayvayı yemekle biter."

3|0
    4|4
  • Ben yazdim ki:

Sevdigim,

iyiki tanismisim seninle. Iyiki karsima ciktin. Iyiki birlestirebilmisiz

kaderlerimizi. Sen yanimdayken ben saati kendime düsman ettim

zaman akip gidiyor diye. Kalbimin diger yarisini tamamladin

sen bir bakisinla. Dünyayi susturdun bir dokunusunla. Masaldaki

asklari bile kiskandirdin askinla. Ve beni kendine mahkum ettin

bir gülüsünle.. Seni cok seviyorum.

Sevgililer günün kutlu olsun canim benim. Sana dünyanin en güzel

seyini hediye etmek isterdim, ama seni sana veremem ki <3

1|1
    6|8
  • Hiç kimseden sevgililer gününe özel bir mesaj gelmedi... Evrenin mesajı var "senin sevgilin yalnızlık" diyor :D

2|1
    2|2
  • almadım mesaj falan ben ablaaa hep alışveriş yaptıgım allahın cezası magazalar mesaj atıyor sirketleri batsın inşallaahhhh

1|0
    1|3
  • Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü!

Sevdiklerimize ne kadar değerli olduklarını söylemenin tam zamanı!

Bugün M...'a uğrayın sevdiklerinize sevginin en lezzetli hali çikolatayı M...'tan alın.M...'ta tablet çikolatalarda %25 indirim !

ağlayarak okudum

4|1
    5|4
  • Avea woopstan gelen "Sevgilisi olan ya da olmayan tüm woopsluları biz çok seviyoruz. Alın size avealılarla sınırsız konuşma." mesajı duygulandırdı beni. Aldığım en güzel sevgililer günü mesajıydı. Romantik yarim kutlamakla kalmamış bir de hediye dakika göndermiş. Canını yediğim <3

0|0
    0|0
  • 2 3 sene önceydi kandil gününe denk geliyordu o zaman ben dayanamayıp mesaj atmıştım sevgililer günün kutlu olsun demiştim

Oda görüşelim mi dedi bende tamam demştim yarın görüşelim demiştim o da kapıdayım demişti ve hayatımda ilk defa bu kadar anlamlı mesaj almıştım sonra sahile inmiştim ona gerçek sevgililer gününde yanımda oldugun içim teşekkür ederim demiştim o kadar üşümemize rağmem bana geçmişimde çok güzel bir hatıra bıraktı ve hayatımın ilk gülünü almıştım :)

1|0
    1|1
  • Kız arkadaşlarıma topluca mesaj attım..(sevgilim yok napim)

Sevgililer gününüz kutlu olsun,hepinizi aldatıyorum birbirinizle,üzgünüm hataydı ama güzeldi de ve hepinizin kız olması da ayrı bir enterasan yalnızlıktan kafayı yedim yazdım...

Okuyunca tebessüm etsinler demiştim hepsi haha manyak diye cevap verdiler :(

2|0
    3|2
  • Dürüst olmam gerekirse hiç sevgililer günü mesajı almadım.

1|1
    1|1
  • Sevgililer gününü hiç kutlamadım ama eski sevgilim şöyle bir mesaj atmıştı. Lan çok kıskandım herkes kutluyor sevgililer günün mübarek olsun demişti

1|0
    1|2
  • Sevgililer günü hediyeniz masrafsız YapıKredi alışveriş kredisi ile hazır

3|0
    3|3
  • Kimimiz içinse zaten Sevgililer Gününün hiçbir anlam ve önemi yoktu!

O ünlem bana çok dokundu :(

1|0
    1|2
  • Sevgilisi olanlar yazsın efendim.

1|0
    2|2
  • :Dşafagı yarıladm geliyorum bebegim yemegi hazırla :D

erkeklerin tek derdi bogaz kadınlar yemekmi yapsın bebegemi baksn :D ahh ahh

0|0
    1|0
  • Mesaj : Asuman, Didem beni terk etsin ki seni çok seviyorum. Yani, yalanım varsa Pınar’ı bir daha görmek nasip olmasın. Canan’dan ayrılayım ki, doğru söylüyorum kız. Daha ne diyeyim?! Sadık yarin Sadık.

1|0
    4|3
  • Seni çooook seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun yazmış :) Klasik ama güzel.

1|0
    5|2
  • sevgilimin annesini ve babasını aynı anda kaybettik geçenlerde.. babasını da babam diye kaydetmişim yanlışlıkla onun babasına mesaj atmışım mesaj kime attın sendedi çok üzgündü :(

1|1
    3|5
  • Hayatımda bir takım eksiklikler var benim.Sen gibi. Bundan sonraki hayatımdaki boşlukları tamamlar mısın? dı.

0|0
    1|0
  • cuma mesajı attıtılar o olurmu :)

1|0
    1|1
  • yıl 2011 ilşkimiz 5 aylıkken bir 14 Şubat sabahı gelen mesaj :)

Bak bugün 14 şubat. sakın öyle yok romantik bir mesaj

yok hediye yok çiçek kurban olayım benden bekleme hiç sevmem.

Yok yani yanlış anlama seni seviyorumda bu günü hiç sevmiyorum.

Lütfen trip atma sakin ol kızma. Ha bu arada günaydın :))

Ağzımın payını almıştım daha sabahın ilk saatlerinde :)

1|0
    5|2
  • valla bn bugün cuma mesajı aldım :)))) en ilginci oldu yanii

1|0
    3|2
  • Ben 14 Şubat dünya öykü günün kutlu olsun diye mesaj aldım :)

1|0
    6|3
  • bugün sevgililer günüymüş kimin umrumda?sen sevgili degilsin ''yar''sın bana..

1|0
    1|2
  • hiç öyle mesaj almadım..biz bu saçma günü önemsemiyoruz eşim ve ben

2|0
    6|4
  • Bu yıl sevgilinize bir değişiklik yapın nasılmı ona değilde bana hediye alın

1|0
    2|2
  • Kızlar Devam
    10
Yükleniyor...