FENERBAHÇE-GALATASARAY 12 mayıs 2012 polisin orantısız güc kullanması hakkındaki düşünceleriniz.

Maç bittikten sonra FENERBAHÇE taraftarı kendi oyuncularını cağrıyorlardı ve GALATASARAY ı alkışlıyorlardı o günden hemen sonra başbakan trabzonda FENERBAHÇE taraftarına terörist dedi terörist bizmiyiz polismi yoksa kendisimi link link gerçegi bilip gerçegi söylemiyenlerde var.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• başbakan fenerbahçeye karşı boş durmuyor

ben bir galatasaraylı olarak buna karşıyım

futbolu bir çok şeye dahi l etmeye çalışıyorlar

oyuna gelinmemeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabi canım kendi taraftarlarını çağırıyorlarmış. o yüzden mi koltukları söküp sahaya attılar ışıkları kapattılar. polis iyi yapmış

0|0
    0|0
    • yani orda olan tüm fenerbahçe li taraftarlar yalan soyluyor olayı bilmeyenler dogru soyluyor.

• o iki taraftar o gün maça bilet alıp gelen taraftarlar siz bunları tüm fenerbahçe ye meal ediyorsunuz.ben bunları bir takıma ve taraftarına meal edemem

• bu arada ben bu sahsın yaptını tüm gs ye meal edersem nolucak siz sadece bir konu üzerinden yükleniyorsunuz bizim elimizde daha çok fırsat var ali samiyende neler atılmadıkı taraftarımıza link

• Siyasetle sporu ayırmak farz oldu bakalım kim yapacak

0|0
    0|0
    • bizim suçumuz ne biz sadece her taraftardan çok destekliyoruz.

Erkekler Ne Diyor 7

• link nedeni belli o maçta Galatasaraylı oyuncular alkışlanmadı yuhalandı küfürler edildi tek suçları hakları olan kupayı o sahada almak istemelerimiydi? ışıklar kapatıldı fıskiyeler açıldı neden klasik fb oyunu bana göre fbli seyirciler link yüzünden kupasını hak ederek alamayan Galatasaraylı oyuncuların hakkı yendi

0|1
    0|2
    • bu gonderdin link maç sonrası olayları polis çıkarttı.

• sonra kadıkoyde olaylar alevleniyor.

• dostum polis niye durduk yere birilerine biber gazı atsın herşeyin bir sebebi vardır bak ben dün 18 saat abartısız dışardaydım bir dolu polisi askerin önünden geçtim birisi dönüp bana biber gazı atmadı çünkü bişey yapmadım ben ısrarla ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyorum -ki haklıyımda

• orada galatasarayı alkışlamadık kendi futbolcularımızı alkışladık 3 temmuz yıkımından sonra dim dik ayakta kalıp son maça kadar savaştıkları için. polis ise durupdururken müdahale etti hiçbirimiz ne olduğunu anlayamadık sanki bitiş düdüğünü bekliyorlardı.

0|1
    0|0
    • artık bilmiyorum orda fenerbahçe nin alkış aldıgı kesindide o anda bir anda turk telekom tribunune gittiler sıkmaya başladılar

• sıkıntı yok kardeş önemli değil olur böyle şeyler

• saolasın abi.

• Başbakan polis arabalarını devirenlere terorist gibi hiç yakışmıyor demişti ayrıca bu gecmiş konu eğer konu burada polisin orantısız güc kullanmasıysa gezi parkındaki olayları örnek verebilirsin emin ol sahaya atlayan bir grup vardı Kimse cıkıpta bütün fenerbahce taraftarını suclamadı alıngalık göstermişin sadece .

0|1
    0|3
    • biber gazı sıkıldı burada taraftarlara o gün kadıkoyde olaylar devam etti konumuz gezi parkı dil ama gezi parkında eylem yapanlarada destek verdim.

• twitterda kalkıp birsey yazsam gündem yapar olurdum ancak burada soru açmam gündem yapıyor anlamına gelirse ben gülerim sadece hayla bilmeyenler var eskiyi yaşadımız için.

• ırkçılık olayını taraftarlara meal edemeyiz 2-3 kisinin yaptı ırkçılık tum taraftara meal edilemez eger ediliyorsa biz ırkçı gs taraftarıda katil olurdu sen şahıslarla taraftarları karıştırıyorsun.

• seviyeli ne bu herseferinde fb yi gs yi aşağışayan provokatif paylaşımlar

0|0
    0|0
    • hayırdır dostum yine ana bacı kufur etmeyemi geldin :)

• teşekkürler sizede. tekrardan teşekkürler özür dilediniz için.

• rica ederim

• karaktersizlik.

0|0
    0|0
  • ben beşiktaşlı yım başbakan rahat durmuyor en çok karşı çıkan sizde olduğu için daha başınıza gelmiyen kalmıcak allah kolaylık versin.

0|0
    0|1
  • şerefsizlik parayla olamaz.tayyipi istifaya davet ediyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...