Depresyon ilaçlarının iştahı açtığı doğru mu

depresyon ilaçlarının iştahı açtığı doğru mu kilo aldırır mı ?

Güncellemeler:
lustral

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• doğru. bende lustral kullanıyorum. kullanmadan önce resmen aç yaşıyodum sadece 1 bisküviyle günü bitirdiğim olurdu. şimdi ağzım hiç boş durmuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer kilo alma eğilimin yoksa sorun olmaz Bazılarınnda da iştah kapatabilir tam ters olarak.

0|0
    0|0
  • kilo alirim diye ilacini kullanmamazlik yapma evet her ilacin yan etkisi vardir.

0|0
    0|0
  • seratonin ve melatonin adlı iki kardeş hormon var bu özellikle kadınlarda iştahı ve tatlı isteğini tetikler.. çikolata ye der. mutlu ol der... anti depresanlar da bunu tetikleyebilir ya da tetiklemeyebilir.

denemek görmek lazım. ama neden ki depresyon tedavisi... bu hapşar leblebi değil ki yahu:)

0|0
    0|0
  • kilo almaman için sana yardımcı olucam fakat birkaç soruma cevap vermelisin, lustralin ana maddesi sertralindir ve bazı sinirsel ve ruhsal bozukluklarda kullanılır, sen neden kullanıyorsun karaciğer problemin var mı? aynı zamanda farklı bir ilaç kullanıyor musun? (antihistaminik gibi )

0|0
    0|0
  • Faldan baksana falci baci :)

0|0
    0|0
  • Valla ben sinir ilaci vardı Zanax birde Efexor bir ara içiyordum hep leyla oluyorsun :D

0|0
    0|0
  • Kullanma ya gereksiz bir şey

0|0
    0|0
  • Benim hiç açmıyor.. B12. Vitamin kullanıyorsan o açar

0|0
    0|0
  • Evet iştahı fena artırıyor.

0|0
    0|0
  • Kullanmadım ama öyle yazıyorsa öyledir. :D

0|0
    0|0
  • Kilodan daha önemlisi ilk zamanlar sersemlik yapıyor.

0|0
    0|0
  • kilo aldırabiliyor ama illki herkesde olacak diye bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de kullanıyorum , migrenim var çünkü , engelleyici tedavi olarak verdi doktorum ..

hem de iki tane ..

ilk zamanlar biraz iştah açtı ama bir kaç hafta sonra alıştı sanırım bünyem , artık öyle bir etkisi yok bende ..

ama bazılarının bu özelliği çok fazlaymış doktorum öyle demişti bana , sana verdiğim ilaçlar kilo yapmayanlar diyerek vermişti ordan biliyorum ben de ...

0|0
    0|0
  • Bazilari aldiriyor bazilari da iştah kesiyor

0|0
    0|0
  • İlaca göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • saç dökülmesi de yapar mıı acabaa acil bilgi prozac kullanıyodum saçım döküldü

0|0
    0|0
    • benım saçlarım cok dköluyor yaa acaba ondan mı :(

• ne kulanıyosun prozac mıı bilmiyom kii stresten de dökülüyo olabilir neden kulanyon anksiyeten mi var

Yükleniyor...