Senden hoşlanan çocuk interetten seni ima ederek sevgililer gününü kutluyorsa naparsınız ?

bende hoşlanıyosam bide yani bir şiir beğensem oo özge beğenmiş olucak bende başka bişi paylaşmak istiyorum tatlılık jest olsun diye ne yazıyım ya da paylaşabilriirm bu durum üstüne çocuk çıkmak ya da iyi bir ilişki kurmak istiyor

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Faceni versene bende birşey paylaşayım :D

0|0
    0|0
    • hahaha what does the fox say? zıııttt :)))))))))

• :Dq gerçekten iyi bir düşünce düşünüceğim :))

• Ayıp ettin bizden kötü fikir çıkmaz :D

Erkekler Ne Diyor 3

• medeni cesaret sinyali düşük

0|0
    0|0
    • cesaretle halletmek istemedi:) seven ne yapmaz şarkısını mı paylaşayım ya?

• koşturursan yorgunda düşebilir o zaman bir yerde mola verir ve mola verdiği yerde kalır.

• devam ederim o zmn aklıma bir kibarlık yapıyım istiyorum ama :D cici çocuk seni falan pepe mi paylaşsam :)

• tokadı çakarım.

0|0
    0|0
    • ama kibarlık yapmış oldu kabalık olmasın ? :) zor durumdaymm

• olsun boşver bu devirde ne kadar kibar olursan o kadar üstüne basarlar seni paspasa çevirirler kibarlıktan anlayana kibarlık yapacaksın

• 50 lira at masanın üsütne çık

0|0
    0|0
    • yaparım da hani mantık istiyorum ben gardaş

• bence kolay lokma diğilim havasını bir denesem bişi kaybetmek gunner zaten birden olucak şeyler diğil ya masa üstüne çıkmalar falan böle de görmedim

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbişey yapmam

0|0
    0|0
    • çekindim :) komik durumlar olsun istemiyorum da karşılık bulamadığnı düşünmesi sanki tam bu günde birbirimizi bulmalıymışız gibi yani bu işlerede çok karışmak zaten cevap vermek mi olur dediklerim ondan da emin diilim

• 5 dk'da 24 saatini anlatabilen bir kadın sana sadece "neyse" deyip susuyorsa, seninde şükür deyip susman lazım. desem ne anlama gelir yaaa ? evet mi demiş olurum

• öyle bişey oldu mu ki

• Ayy nerde o erkek :):)

0|0
    0|0
  • yüz yüze görüşmeden sakın kabul etme teklifini

0|0
    0|0
Yükleniyor...